Proč právě Da Vinciho kód a Harry Potter …

šifra mistra leonarda

Knihy Da Vinciho kód (Šifra mistra Leonarda) a Harry Potter se staly bestsellery a přinesly svým autorům pohádkové hmotné bohatství. Dalo by se říci bohatství z jiného světa, ze světa, kde člověk nemusí počítat každou korunu a může žít tak, jak chce …

Proč právě tyto dvě knihy? Je to náhoda nebo je v tom nějaký záměr? Jelikož náhody neexistují, je v tom nějaký záměr. Z nějakého vyššího důvodu, který zatím většině lidem zůstává skrytý, bylo dovoleno a pomoženo, aby tyto dvě knihy změnily svět.

Stejně jako do lidského života vstupují sny a (mimo jiné) připravují člověka na věci, které se stanou, vstoupily do našich životů knihy Da Vinciho kód a Harry Potter. Přišly nás připravit na to, jaký bude svět.

Svět Da Vinciho kódu (Anděů a démonů) je svět zrychleného času a tajného spiknutí. Cítíte, že se čas zrychluje? Vnímáte spousty informací o konspiracích? Uvědomujete si, že demokracie je jenom divadlo, které má uchlácholit voliče a zastřít to, že dějiny řídí někdo jiný? Například ten, kdo ovládá peníze. Dochází vám, že lid jsou jen pěšáci nahnaní do válek za zájmy někoho jiného. Slyšeli jste o novém světovém pořádku? Všechny tyto věci vytvářejí nesnesitelný tlak. Něco se musí stát. Musí se stát to, že lidé začnou vládnou sami sobě. Ne podle hesla rozděl a panuj, poštvi lidi proti sobě, ale podle hesla poznej sebe sama a změň sebe sama. Lidé musejí dostat takové kapky, aby pochopili, že od (ne)mocných tohoto světa nemohou čekat nic dobrého. V pudu sebezáchovy v sobě musí zažehnout plamínek poctivosti a spravedlivosti, který je vyvede z chaosu, do kterého svět upadne.

Pak nastane svět Harryho Pottera. Pro spravedlivé lidi už nebude důvod, aby byli omezování hmotou. Nebudou potřeba peníze, protože poctivý člověk ucítí, kolik a kde dluží a sám dluh splatí. Lidé si začnou uvědomovat dosah svých myšlenek a činů. A pak se svět stane opravdu kouzelným bude dovoleno čarovat. Zhmotňovat věci myšlenkami, cestovat z místa na místo. Když paní Joanne Rowling psala Harryho Pottera, Stvořitel jí do ucha šeptal, na jaká kouzla má lidi připravit i na to, že v novém světě, do kterého se probudíme bude i nadále dobro a zlo.

Takhle nějak to vidím … lidi, vážně se něco děje, padají mi trenky.

(Pane doktore, ty tabletky, co jste mi předepsal jsou docela fajn 🙂

Podnikatelé (i začínající), točíte video? Je to skvělý způsob, jak o sobě dát vědět. Minikurz natáčení podnikatelského videa zdarma

1 komentář u „Proč právě Da Vinciho kód a Harry Potter …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *