Existují dobré energie místa a špatné energie místa?

medved-rehor

Někteří lidé věří tomu, že některá místa mají dobré energie a jiná místa mají špatné energie. Určitě jste slyšeli o geopatogenních zónách, učení Feng-šuej (částečně) a podobných věcech. Mnoho léčitelů má postavený byznys na měření a odrušování geopatogenních zón. Osobně si myslím, že je to z velké části nesmysl nebo spíš nepochopení schopnosti člověka vnímat energie.

Každý člověk si může sám nastavit, jaké energie mu budou vadit a jaké mu vadit nebudou.

Nebavíme se o extrémech, jako je Černobyl těsně po výbuchu.

Energií je všude kolem dosti. Takže pokud budu chtít, aby mne bolela hlava kvůli záření wi-fi zařízení, které mám pod stolem, anebo kvůli pramenu, který teče pod mým domem, mohu si to způsobit. Stejně tak různé alergie.

Včera jsem dostal potvrzenou odpověď na to, jestli existují dobré energie a špatné energie. Přišla mi zpráva přímo od Zdroje.

Věřím tomu, že cokoli se člověku stane, tak má nějaký smysl. Tedy i nemoc anebo úraz má smysl. Chce nás zabrzdit, zastavit, položit do postele, abychom přemýšleli, co děláme špatně a svou vůlí to změnili. Tím se uzdravíme a pominou následky úrazu. I takzvaně trvalé následky 🙂

Hlavní téma těchto stránek je právě hledání psychických příčin nemocí a úrazů. Vyžívám se v tom. A jelikož nemám, na kom bych příčiny nemocí hledal, myslím tím nějaké zdraví chtivé pacienty, hledám je na sobě.

Stává se mi poslední dobou, že se mi přihodí nějaký drobný úraz, právě když mám v hlavě nějakou myšlenku. Takže se přímo nabízí považovat ten úraz za odpověď na tu myšlenku. Jinými slovy myšlenka přitáhla úraz.

Včera jsem ležel ve svojí posteli a napadlo mne, půjdu se vyspat do ložnice, tam jsou lepší energie. Vstal jsem, poslepu jsem šel do ložnice a prásk!

Rozespalý jsem naboural do trámu a dostal jsem ránu přímo do čela. Jelikož hlava souvisí s myšlením, hned se nabízí myšlenka, že rána do hlavy mne přišla vzpamatovat z toho, že myslím na nesmysly.

A na co jsem právě myslel?

Že v ložnici jsou lepší energie. Tak jsem se tomu zasmál, a vrátil jsem se do své postele.

Takhle vypadá můj báječný život hledače psychických příčin …

Stalo se vám někdy, že se vám něco stalo a vy jste v té chvíli na něco mysleli? Dalo vám to smysl?

3 komentáře u „Existují dobré energie místa a špatné energie místa?

 1. Peter

  Ahoj zaujmavé čítal som toho kopu o geopatogených zónach ale viac by ma zaujmalo čo su to tie dračie žili ako to oni nazívajú ide vraj o neaké miesta ktoré majú v sebe hromady energie vraj sa také nachadzajú aj v Česku.

  K otázke: Neviem presne ako to je myslené ale keď som to dobre pochopil stalo sa mi niečo podobné XD Každý deň chodím na jedno miesto a chcel som tám isť aj v ten deň ale zrazu mi prišlo zle a bol som núteni isť domov a potom som sa dozvedel že tam nedaleko niečo horelo.

  1. kVítek

   Co jsem našel na internetu, tak dračí žíly jsou dřívější název pro geopatogenní zóny.

   Pokud jste někde neměl být, tak jste mohl být nasměrován jinam …

 2. Lemko

  Jde o místa s pozitivní nebo naopak s negativní energií. Takové malé vysvětlení pro laiky…

  Takže ty "hnedpůsobící":

  Jsou místa, kde když se postavíte, za pár minut se budete cítit lehce a šťastně (příkladem budiž kněžiště v nedostavěném chrámu v Panenském Týnci). Jsou místa, kde se vám po pár minutách zatočí hlava a slabší povahy třeba omdlí a snadno pak stratíte orientaci (třeba pokud je místo v lese). A jsou místa, kde po pár minutách zůstanete stuhli (prostě zbrníte).

  A pak jsou místa… patogenní zony kolem vodních žil, která nejsou tak agresivní, ale… při dlouhodobém pobytu v ních (třeba doma, ve spánku) začne vaše tělo trpět a jeho buňky se začnou deformovat.

  Měl jsem takového souseda, kterému jsem před stavbou domu radil si dát zony přeměřit. Neposlechl mne a postavil si barák za pár milionů. Za pár měsiců mu onemocněla dcera a ani doktoři si nevěděli rady. Po několika dnech v nemocnici se její stav zlepšil avšak když byla doma tak došlo k recidivě. Uzdravila se až potom, co se vdala a odešla bydlet jinam. Frajer podnikatel tam však bydlí dál. Já jsem se raději odstěhoval, nechci bydlet vedle vola.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *