Šťastná žena = šťastný muž = šťastná společnost

Ženy ženám

(Tento článek je součástí reklamní kampaně Ženy ženám. A nejen ženám.)

Možná patříte mezi těch 10,000 žen a mužů, kteří už shlédli videa v projektu Ženy ženám, která boří mýty v mnoha oblastech našich životů. A možná jste je ještě neviděli.

Pokud ne, najděte si chvilku a podívejte se. PROČ? Videa jsou úžasná a věřím, že tento projekt má moc měnit životy i vztahy okolo nás, protože šťastná žena = šťastný muž = šťastná společnost. Komentáře pod videi o tom svědčí.

Podívejte se zde: Ženy ženám

Od dnešního dne můžete sledovat tři nové video medailonky. O svůj osobní příběh se s vámi podělí Denisa, Lilia a Bea. Uslyšíte, co je přivedlo k jejich poslání a odhalí další 3 největší mýty v tématech: sexualita, porod a práce:

Aby nedošlo k nedorozumění, toto jsou myšlenky, které dotyčné ženy chtějí vyvrátit (vymýtit), nikoliv myšlenky, se kterými se ztotožňují.

“V sexu musím předstírat, jinak by mě muž nechtěl.” Denisa Palečková
“Porod musím hlavně přežít, pekelně bolí a je nebezpečný.” Lilia Khousnoutdinova
“Když chci být úspěšná, tak jsem na to sama a musím si to odmakat.” Bea Benková

V předchozích videích se hovořilo o těchto mýtech:

“Nemůžu být sama sebou, jinak by mě druzí neměli rádi.” Lucie Bouzková
“Když projevím své emoce, ukážu svou slabost a zranitelnost.” Jitka Ševčíková
“Menstruace mě bolí a omezuje mě, nejradši bych ji neměla.” Dana-Sofie Šlancarová
“Můj způsob života mě vyčerpává, ale nemám sílu a prostor to změnit. Čas pro sebe si musím těžce vybojovat.” Šárka Kotvalová
“Ženské kruhy a setkávání nepotřebuji. Je to slepičinec.” Barbora Nádvorníková

Videa jsou zde

Tyto příběhy mohou pro mnohé z nás znít jako sci-fi, nereálné a pro nás neuskutečnitelné. Ale pravdou je, že takové mohou být i naše vlastní příběhy … Protože všechno je možné!

7 komentářů u „Šťastná žena = šťastný muž = šťastná společnost

 1. Peter

  Aby som pravdu povedal je mi zle s takýchto ľudí čo sa pretvarujú dobre nepoviem že niekedy sa stane, že nenadávam každému okolo seba ale radšej budem držať ústa. Ale nejaká silná pretvárka preto aby ma mali ostatný radi ? Najhoršie to je u ženy lebo chlapovi pomotá hlavu kade aká a pritom sa len pretvaruje atď…

  1. kVítek

   Ahoj Peter,

   Myslím, že tu došlo k nedorozumění.

   Například: "V sexu musím předstírat, jinak by mě muž nechtěl." Denisa Palečková

   To jsou myšlenky, které dotyčné ženy chtějí vyvrátit (vymýtit), nikoliv myšlenky, se kterými se ztotožňují. Díval jsem se na všechna videa. To není o přetvářce, ale naopak o tom, jak (už konečně) být sám sebou … 🙂

 2. VK

  Hm, zatím jsem výše zmíněná videa neshlédla, třeba změním názor…ale už jejich názvy mě popudily…jak může žena nemít ráda svou menstruaci? Vždyť je to krásné vědět, že moje tělo je schopno nosit a porodit dítě a že to bolí a omezuje ženu? To ale k věci patří…ženy, žijte spokojeně a šťastně ve svém těle, ať je to jak chce, takhle to má být a my to nemáme právo měnit! Jistě jsou možnosti, jak menstruační obtíže zmírnit, některé ženy z tohoto důvodu užívají hormonální antikoncepci…nikomu nevyvracím její vhodnost či prospěšnost…jen podotýkám, ať je HA jak chce "moderní a neškodná", přece jen je to dlouhodobě působící cizorodý hormon, který v těle nemá co dělat…nebo spíš dělá, co umí. Umí lecos, jestli je opravdu nutné tělu takhle dávat zabrat, ať si každá žena rozmyslí sama…ano, užívání HA je jednoduché, moderní…Třeba se moje reakce k danému článku příliš nehodí, ale já se tak rozohnila, že to nešlo zadržet…:)

  1. kVítek

   Dobrý den přeju …

   Názvy videí jsou jako titulky v novinách. Mají zaujmout … titulek "Moje menstruace" nikoho nepopudí, ale ani nezaujme …

 3. Radka

  Ahoj Vítku, díky za odkaz. Sledovala jsem oba nedělní webináře a mohu říci, že je to skvělé. Našla jsem si tam témata, kterým se hodlám věnovat aktivně. Holky jsou super.

  Krásné dny

  Radka

  1. kVítek

   Ahoj Ráďo,

   Jsem rád, že tě to zaujalo a těší mne, že ses ozvala. Ženy mají pestřejší vnitřní život, protože víc používají pocity a tak se budu učit od žen. Tahle akce přišla jako na zavolanou, právě když řeším tyhle věci.

   Doufám, že videa budou stejně živelná jako poslední webinář.

   Měj se … 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *