Liftago Taxi? Co je to Liftago Taxi?

Liftago Taxi

Také vám přišel e-mail s odkazem na stránky Join Something New o nějakém Liftago Taxi a nerozuměli jste tomu?

Psali tam tohle:

Nyní máte jedinečnou příležitost být s námi u zrodu nové technologické služby, která zprostředkuje lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo, a která uvolní cestu mobilitě budoucnosti a novým technologiím.

Naším prvním produktem je Liftago Taxi. Díky inovativnímu konceptu komunitního podnikání se můžete stát marketérem Liftago a vytvořit si sekundární příjem ze šíření využití této služby.

Za využití této příležitosti neplatíte žádné poplatky. Vaším posláním bude šířit naši bezplatnou aplikaci Liftago mezi pasažéry. Příjem pak získáte už z každé jízdy, kterou Vaši pasažéři pomocí Liftago Taxi uskuteční.

Liftago Taxi startuje již brzy. Chcete-li se dozvědět více a začít si budovat svou marketingovou komunitu ještě před spuštěním, zaregistrujte se už nyní:

Další stránka s formulářem, který ze mne vyláká e-mail a pak mne bude obtěžovat, řekl jsem si, a e-mail jsem nezadal.

Až dnes jsem se o tom Liftago Taxi dal do (e-mailové) řeči se známým a on mi poslal odkaz na tohle video

Za Liftago Taxi stojí český podnikatel Martin Hausenblas. Ten člověk je vizionář. Tohle je vážně revoluce v osobní dopravě. A prvním krokem té revoluce je právě Liftago Taxi.

Co je to Liftago Taxi

Liftago Taxi je nový způsob objednávání taxi služby pomocí mobilní aplikace.

Je to služba, která přímo propojuje pasažéry (s aplikací Liftago Taxi) a řidiče vozů taxi (s aplikací Liftago Driver) a nabízí tak lépe načasované, spolehlivější a pohodlnější cestování taxíky.

Funguje to jednoduše. Ve svém chytrém mobilním telefonu s připojením na internet máte aplikaci Liftago Taxi. Ťuknete, že chcete taxi a aplikace vám nabídne volná taxi ve vašem okolí. Vyberete si vhodné taxi, řidič ve své aplikaci Liftago Driver potvrdí, že k vám jede a vy sledujete na displeji, jak se k vám blíží 🙂

Jako na tomhle videu

Pasažérům Liftago Taxi umožňuje zkrátit čekací dobu a vyhnout se předraženým jízdám či nepříjemným překvapením. Řidičům Liftago Taxi zase pomáhá poskytovat kvalitnější služby a lépe zhodnotit jejich podnikání.

Používání aplikace Liftago se vyplatí pasažérům i řidičům vozů taxi. Aplikace jsou ke stažení zdarma a jejich používání pasažéry nic nestojí. Řidiči zase ocení příliv nových zákazníků, který jim používání aplikace Liftago Driver přinese, přičemž zaplatí pouze minimální, pevně stanovený poplatek za každou objednávku, kterou prostřednictvím aplikace obdrží. Tento poplatek je zdrojem tzv. Liftago taxi ride revenue a tvoří základ financování Liftago komunitního podnikání.

Liftago komunitní podnikání

Liftago Taxi není první mobilní aplikace, která propojuje nabídku a poptávku taxi služeb. Má ale ambice rozšířit se po celém světě. Jak? Tak, že polovinu zisku (tzv. taxi ride revenue) sdílí s marketéry, kteří jsou k tak k šíření Liftago služby po celém světě finančně motivováni. Marketérem může být i vy, pokud se přihlásíte na stránce Liftago.

Liftago Taxi – kolik si mohu vydělat

To záleží jen na Vás a Vašich marketingových dovednostech. Představte si, že dokážete zaregistrovat 10 nových marketérů do 1. linie Vaší komunity a každý z těchto marketérů zaregistruje dalších 5 marketérů a 5 pasažérů do své vlastní první linie. Poté tato první linie udělá totéž a tak dál. Nyní díky Vám již využívá Liftago téměř 40 000 pasažérů v šesti liniích Vaší komunity. Pokud každý pasažér ve Vaší komunitě objedná taxi přes Liftago taxi jednou za měsíc, znamená to pro Vás příjem větší než tisíc dolarů měsíčně.

Jaké jsou rozdíly mezi komunitním podnikání Liftago a síťovým nebo multi-level marketingem?

Komunitní podnikání Liftago využívá některé aspekty multi-level marketingu a affiliate marketingu a vytváří inovativní a výkonný distribuční systém pro rozšíření využití naší technologické služby po celém světě. Stejně jako v případě multi-level marketingu, Liftago vytváří síť distributorů (marketérů). S Liftagem jako marketér nemusíte nic prodávat. Vaším úkolem je efektivně šířit využití mobilních aplikací Liftago, které jsou zdarma ke stažení. Pokaždé, když si pasažéři ve Vaší komunitě objednají taxi prostřednictvím Liftago taxi, získáte svou finanční odměnu.

S Liftago komunitním podnikáním máte možnost, prostředky a motivaci k tomu získat svůj podíl na taxi byznysu na celém světě.

Cítím, že tohle Liftago Taxi mi jednou vydělá na to, abych mohl zdarma cestovat po světě …:-)

I vy se můžete stát marketérem Liftago Taxi a vydělat si nějaké peníze. Skvělé na tom je, že služba startuje v České republice a má ambice rozšířit se do celého světa. Můžete být mezi prvními (desetitisíci) marketérů, což z pohledu počtu obyvatel Země znamená být mezi prvními. Propagovat můžete na svém blogu, na Facebooku, mezi známými, mezi taxikáři … záleží na vás, jak velký kus si z tohoto zatím nesnědeného koláče ukousnete.

Přihlásit se do Liftago komunitního podnikání můžete zde

Tento článek není oficiální prezentace značky Liftago™ a služby Liftago Taxi.

4 komentáře u „Liftago Taxi? Co je to Liftago Taxi?

  1. kVítek

   Já jsem zezačátku taky nerozuměl, o co jde. Vypadalo to podivně, šířilo se to jako spam. Teď jsem tím nadšený a přitom je to tak jednoduché, že by to snad napadlo každého 🙂 Objednat si taxi z mobilu.

 1. stepan

  Proč nebudou chtít být všichni pasažéři marketerem na první úrovni? Nebo se již nelze registrovat bez zvacího kódu?

  1. kVítek

   Je nějaký praktický důvod pro to, aby byl člověk v první linii? Vždycky je v první linii svého stromu a co se děje nad ním ho nemusí zajímat. Naopak ten nad ním mu může radit …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *