JustLove … učení o lásce

JustLove … učení o lásce

JustLove je učení o lásce, síle, zranitelnosti a humoru. Program vytvořili Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová.

Po dvaceti letech pobytu v kalných esoterických vodách, které jsou plné nesmyslů a polopravd, jsem si oblíbil “seriózní” vzdělávací kursy, které se týkají osobního rozvoje, vztahů a lásky …

Ulevilo se mi. Tyto kursy se opírají o střízlivé informace a jejich autoři nejsou podivní mistři, ale normální celkem šťastní a úspěšní lidé.

Kurs JustLove vytvořili Zdeněk Weber a Šárka Kotvalová. Zdeněk a Šárka jsou partneři.

Šárku jsem poprvé zaznamenal v online programu pro ženy Ženy ženám. Zdeňka přibližně o rok později v programu pro muže Cesta pravého muže. Jsou to akce, které mne nadchly. Nejen, že jsem je podporoval jako “mediální partner”, také jsem si je užíval. Program Ženy ženám jsem dostal za odměnu, Cestu pravého muže jsem si koupil.

Program JustLove je o znovuobjevování a oživování lásky, svobody ve vztazích, rozkrývání skrytých příběhů a vzorců spojených s láskou.

“Ano, i po 20 letech manželství se dá láska vzkřísit. I vy se můžete cítit znovu milovaní a hodni lásky, a to se všemi chybami, které jste v lásce udělali. Život nám vždycky dá novou šanci.”

Pokud vás láska zajímá, podívejte se na úvodní program zdarma, jedná se o několik živých vysílání (webinářů) a když vás to zaujme, můžete se s Šárkou a Zdeňkem vydat na 8-týdenní (placenou) cestu za láskou …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *