Třetí zuby, zázračná uzdravení a jiná „kouzla“

happy

Cílem tohoto článku je dodat sobě a ostatním lidem víru, že nemusejí naříkat nad svým poškozeným a stárnoucím tělem, ale že si ho mohou dát opět do pořádku. Jestli máte vyoperovanou dělohu a vypadané zuby nebo vám chybí cokoliv jiného, neházejte flintu do žita. Začněte mládnout a regenerovat se.

Svět nemá hmotnou podstatu, která stárne a spotřebovává se, ale svět má podstatu nehmotnou, duchovní, nestárnoucí a nesmrtelnou, která tvoří to hmotné, tělesné, stárnoucí a smrtelné. To, že stárneme a umíráme, že žijeme v času, je jenom způsob, jak nás přinutit se vyvíjet směrem k Dokonalosti. Čas je berlička, která nám umožňuje vážit a odměřovat.

Stárneme a umíráme podle programu, kterému jsme uvěřili. Pojďme tedy vytvořit nový program a uvěřme v něj.

Podívejme se do přírody, jaké programy řídí těla jiných živočichů.

Pokud přijde mlok o končetinu, doroste mu nová. Také hvězdice jsou schopny regenerovat ztracené rameno. Podobně končetiny krabů a jiných korýšů. A dětem dorůstají nosní mandle.

Někteří živočichové jsou dokonce tak mazaní, že obětují část svého těla v případě nebezpečí. Zkuste chytit ještěrku za ocásek … ona to udělala schválně.

Pro inspirace si můžete přečíst tyto články:

Jak ještěrka přichází o ocásek?

Převratný objev! Kdy se začnou pěstovat lidské oči?

Vědci dokáží zregenerovat kuřecí křídlo

Vlastně ani nemusíme chodit okukovat jiná zvířata, stačí se podívat na své tělo. Jakým úžasným vývojem jsme prošli od dvou spojených buněk (vajíčka a spermie) po dospělého jedince. Existoval program, který tento vývoj řídil. Myslíte si, že pro toho, kdo napsal tento program, by bylo složité do něj dopsat několik řádků na regeneraci uříznuté končetiny, doplnění vypadaných zubů nebo regeneraci vypíchnutého oka? Dokonce si myslím, že ten mlok je ze strany Stvořitele malá provokace. Člověče, to si necháš líbit? Aby mlokovi dorostla noha a tobě zuby ne?

Nenechám. Chci třetí zuby!

Nemyslím si, že k nárůstu končetiny nebo zubu stačí pozměnit nějaké geny, nebo co je to. Možná to tak funguje u dosud nenarozených jedinců, které tak lze zmutovat. Schopnost regenerace je třeba nejprve přijmout jako ideu, uvěřit tomu, že je to možné a pak převést do „nižších vibrací“. Geny jsou jen jedna z těch nižších vibrací.

Jak na to, zatím přesně nevím. Pro začátek mi stačí vědět, že to jde. Náznaky toho, jak na to, lze najít v literatuře.

„Když dojde k odnětí fyzického orgánu, může být rekonstruován éterický orgán, který pak slouží k udržení harmonie ve vyšších aurických tělech. Dovedu si představit, že až jednou budeme vědět víc o aurickém poli a o biochemii, dokážeme zařídit, aby odňatý orgán znovu narostl.“ Barbara Brennan – Ruce světla, strana 187.

„Pan Derudder byl drvoštěp (dřevorubec) a při kácení mu strom rozdrtil levou nohu. Přivolaný lékař Affenaer zjistil, že obě kosti nohy jsou zlomeny … ubohý pan Derudder se osm roků belhal o berlích … slavný profesor Thiriart navrhl jako jediný prostředek amputaci nohy, neboť kosti zůstaly od sebe a rány hnisaly … pan Derudder se rozhodl, že vykoná prosebnou pouť k lourdské jeskyni v Oostackeru … lékařům i známým před svým odjezdem ukazoval svou ránu, přičemž rukou ohnul spodní část nohy tak, že oba konce zlomených kostí vyčnívaly z hnisající rány ven, nebo obrátil nohu patou dopředu a prsty dozadu.

V Oostackeru si Derudder odpočinul, napil se trochu vody a posadil se na jednu lavičku před sochu Panny Marie Lurdské. Zde počal nejprve snažně prosit za odpuštění hříchů a pak prosil přesva¬tou Pannu Lurdskou o vyprošení milosti, aby mohl opět pracovat a vydělávat živobytí pro svoji pětičlennou rodinu a nemusel žít z milosrdenství lidí.
Tu se v něm stal jakýsi převrat. Pocítil, že je rozčilen, zmaten, takřka jako bez sebe. Nemyslel na to, co dělal, vstal bez opory berel a šel, prošel řadami poutníků a poklekl před sochou Panny Neposkvr¬něné. Vtom se teprve vzpamatoval a přišel k sobě; zpozoroval, že šel a že klečí. „Já klečím, můj Bože, kde to jsem?” V úžase okamžitě vstane a září radostí a začne přecházet kolem jeskyně. Teď ho zpozorovala jeho žena, a vidouc jej kráčet bez berlí, zděšeně křičí: „Co to děláš, co děláš, co děláš?” V nejbližší vteřině se zapotácela a omdlela. Všechno se shluklo kolem Deroddera, vyptávali se ho … „Můžu stát zpříma, chodím, obě nohy se opírají o zem a nesou mne snadno bez bolesti, konec utrpení, jsem uzdraven.” Je zavezen do blízkého zámku provázen nesčetnými zástupy. Prohlížejí nohu, shle¬dávají s úžasem, že celá noha se stala normální, takže obvazy samy od sebe spadly. Ani stopy po ráně, obě rány jsou úplně zajizveny a obě kosti se spojily přesto, že následkem vypadnutí štěpin byly dříve tři centimetry od sebe vzdáleny. Obě nohy jsou přesně stejně dlouhé.

Doktor Affenaer slyše, že se jeho klient zázračně uzdravil, přispěchal z Audenbourgu, vyšetřil velmi zevrubně nohu a shledal, že holeň je v místech, kde byla zlomena, spojena a úplně hladká. Nemohl opanovat své vzrušení, velké slzy mu i před lidmi kanuly z očí a zvolal: Jste radikálně vyléčen, Deruddere, vaše noha je jako noha novorozeného dítěte. Všechny lidské prostředky byly bezmocné, ale čeho nezmohou lékaři, to může Svatá Panna.”“ Břetislav Kafka – Parapsychologie, strana 236.

Vidíte, že to jde, když se chce a když se člověk opravdu polepší.

Jestli chcete nové zuby, zažádejte si o upgrade svého operačního systému u mistra Stvořitele, dojděte k němu a řekněte mu to hezky do očí. A nezapomeňte na to, že pokud trvá příčina toho, proč jsme o zuby přišli, tak není důvod k tomu, aby nám narostly nové. Ani Stvořitel není všemocný, přišel by o svou Dokonalost.

Doporučené čtení … Kdy (ne)bude objeven lék na rakovinu …

21 komentářů u „Třetí zuby, zázračná uzdravení a jiná „kouzla“

 1. Martin

  ale v angličtině:http://www.amazon.com/review/R1S53YWIFSONP3

  Začíná to "Mildred was three years…".Zhruba je to o tom,že tříleté holčičce od narození končila ruka asi vysoko nad zápěstím útvarem velkým jako prostředník(?).Tak rodiče vzali Mildred k paní Salmonové a ta řekla:"Jestliže věříme,že všechny věci jsou u Boha možné,pak Bůh nechá dorůst tuto ruku."Asi za měsíc se útvar na konci ruky zvětšil dvakrát a zbaculatěl.Když to viděl otec,řekl:"Může se stát všechno".Následující měsíc se vytvořil výrustek,který vypadal jako palec.Mysleli si,že je to palec.Za tři měsíce zjistili,že to není palec,ale že je to celá ruka na konci paže,která se před jejich zraky pomalu otevírala jako květina.

  Snad je ten překlad dobře.

 2. Lada

  Můj tchán měl opravdu třetí zuby.O druhé přišel v mládí a pak mu vyrostly třetí.Měl všechny až do své smrti.Bylo mu ,myslím, 75 let,když zemřel.Ani mi to nepřišlo nijak moc divné…… Divné.

 3. Blanka

  Ve svých 52 letech mě začínají růst přední horní řezáky. Sice pomalu, ale jistě. Nevím, jestli je to normální, ale konec konců, to řešit nebudu, jelikož na drahé implantáty nemám. Zřejmě dar, za který jsem vděčná.

  1. VíTeK

   Dobrý den,

   Děkuji za zprávu jako důkaz o schopnostech těla. I když zatím neznáme mechanismus, proč se to děje a proč právě u vás. Mě by se hodily spíš stoličky :-).

   Ať se vám daří … 🙂

  2. Helis62

   Tak jak, už vám narostly ? Proč jste přišla tak brzy o zuby ? Mně se ještě nezkazily ty druhé a navíc mi teď v 55 rostou osmičky. Držím palce.

 4. David Bach

  Děkuji všem za povzbuzující připomínky a zkušenosti.O tom,že je možné,že určitým lidem narostly třetí zuby,jsem slyšel z více stran a po dnešní návštěvě u zubaře jsem se rozhodl,že se o tuto možnost tovněž ,,pokusím,,.Povzbuzující duchovní literatury k tkzv.zázrakům je jistě více než dost a chodících ,,důkazů,, rovněž.S pozdravem a vizí Nových Možností David B.

   1. Helis62

    Tak jak, už vám narostly ? Proč jste přišla tak brzy o zuby ? Mně se ještě nezkazily ty druhé a navíc mi teď v 55 rostou osmičky. Držím palce.

     1. David Bach

      Omlouvám se,odpověď jsem četl v rychlosti a hned po ránu,takže mé tělo bylo vzhůru,mysl asi ne:)

      František Bardon-Brána k opravdovému zasvěcení(kniha pojednávající o tkzv.hermetismu či duchovních vědách,univerzální návod k univerzálním duchovním vědám oproštěné od všech náboženských systémů,některé směry duchovní jógy-např.www.agni.cz,pro lidi malinko materíálně směrované snad Sylvova metoda kontroly mysly,nebo víra v Božské Jádro v každém z nás-pokud to neodporuje křesťanskému myšlení…)Když tak doporučuji odpověď na můj e-mail:d.bach@seznam.cz Možná odpovědí najdu více…S přátelským pozdravem David

  1. marcela

   Dobrý den, mohl by jste mi doporučit nějakou duchovní literaturu co se týká zázračný h vyléčení a léčení? Mám syna dětská mozková obrna, odumreni tkáně v bílé hmotě mozkove atrofie šedé kůry,stále hledám možnosti, aby se synova rkan mohla zregenerovat, děkuji Marcela Kyselova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *