Reptiliáni – vládnou nám ještěři?

Ještěrka - plaz (reptilián)

Čas od času potkám názor, že nám vládnou plazi (třída reptilia, odtud reptiliáni).

Jsou představováni jako ještěři potažení lidskou kůží (hezká ukázka v seriálu V-Visitors) anebo jako tvorové žijící v jiné dimenzi.

Hadi a plazi jsou rozlezlí nejen v bájích a mýtech, ale prý i ve vládách a nadvládních klanech…

Nikdy jsem takového tvora nepitval ani jsem se na ně nedíval do jiné dimenze a tak nemohu posoudit, jestli tomu tak je. Spíš mi to přijde jako iluze a haluze (halucinace), na kterých se dá těžko stavět.

Větší smysl mi dává dívat se na tvory, kteří vládnou tomuto světu jako na tvory, kteří mají ještěří (plazí) vlastnosti. A to zejména potlačený cit. A díky tomu převahu rozumu. A také mají potlačené svědomí.

Díky tomu se tito tvorové projevují jako ještěři. Bezcitně, vypočítavě a bez svědomí. Místo, aby moudře vládli, tak zotročují a parazitují. Typickým projevem této bezcitnosti a nepoužívání svědomí jsou například dobyvačné války anebo války vedené pro povzbuzení zbrojního průmyslu.

Pokud budete někdy volit, například ve volbách někoho, kdo vám má vládnout, ověřte si, že kromě rozumu používá také cit a svědomí. Takový člověk nebude vládnout bezcitně a bezohledně. Nebude vládnout proto, aby získal moc a majetek.

Jak se bránit reptiliánům?

Bránit reptiliánům se dá jednoduše. Být (víc) člověkem. Používat to, co plazi nepoužívají, tedy cit a svědomí. V míře, v níž lidé dokážou být lidmi, přestanou volit jako své zástupce plazí tvory a ti (v křečích) skončí na „smetišti dějin“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *