Sluníčkáři… kdo jsou sluníčkáři

smajlik-klasikPříchod „uprchlíků“ do Evropy pomáhá původním obyvatelům nějak se k tomu postavit a dát najevo svůj názor. Zviditelňují se určité skupiny lidí s podobnými postoji a názory. Jednou z těch skupin jsou takzvaní sluníčkáři.

Sluníčkáři se vyznačují vstřícným postojem ke skutečným i takzvaným uprchlíkům. Vítají je, nejraději by se o ně o všechny postarali (za peníze druhých). Zcela ignorují případná rizika.

Vidí-li sluníčkář zuboženého tvora nebo tvora, který se zuboženě tváří, cosi se v něm pohne a on zatouží se o něj postarat. Připouštím, že zcela bezelstně, upřímně, s láskou k bližnímu…

Pojďme se podívat, co jsou tito sluníčkáři zač. Pojďme se ponořit do jejich duše, abychom porozuměli jejich motivům, pochopili jejich pohnutky a dokázali s nimi spolupracovat či se před nimi bránit.

Sluníčkář je člověk, který upřednostňuje pocity a upozaďuje rozum. Víc cítí, než myslí.

Pohled na uprchlíka ať již skutečného nebo předstírajícího zaplaví sluníčkáře vlnou soucitu a on mu chce pomoci. Bez ohledu na možné nebezpečí, které díky upozadění rozumu není schopen rozeznat, analyzovat, vyhodnotit.

Díky zatemnění rozumu jsou sluníčkáři snadno ovlivnitelní a manipulovatelní. Stačí vytvořit dostatečně emotivní obraz.

Obrazy zubožených „uprchlíků“, kterými nás krmí média se snaží zahrát na pocitovou strunu každého z nás. Každý v sobě máme část sluníčkáře a měli bychom si toho být vědomi.

Teprve používání rozumu a střízlivá analýza situace, nám pomůže najít správné rozhodnutí, což nevylučuje, že budeme postupovat citlivě a laskavě.

Je na místě položit si několik otázek:

 • Proč přicházejí „uprchlíci“ do Evropy? Kolik z nich je skutečných uprchlíků? Kolik je ekonomických migrantů a kolik potenciálních teroristů? (Všechny dohromady označuji slovem „uprchlíci“.)
 • Jsou „uprchlíci“ schopní se zde uživit? Chtějí se zde uživit? Nebo chtějí využívat sociální dávky? Chci já přispívat na sociální dávky pro „uprchlíka“ nebo raději pro své děti či rodiče?
 • Jsou „uprchlíci“ ochotní a schopní dodržovat pravidla země, do které přicházejí, nebo zde chtějí zavést svá vlastní pravidla? Jaká pravidla to jsou? Jsou ochotní se integrovat? Jaké jsou zkušenosti z ostatních zemí?

Pokud si každý sám za sebe zodpoví tyto otázky (a nezůstane jen u pocitů a dojmů), dokáže se v otázce „uprchlíků“ zorientovat a rozhodnout.

Pak také dokážeme ve volbách volit lidi, kteří budou kompetentní nás v dané věci zastoupit. Je zřejmé, že sluníčkáři v parlamentu a ve vládě dokážou naši zemi zcela rozvrátit.

Podobnou katastrofou pro naši zemi jsou osoby zkorumpované, které upřednostňují svůj vlastní prospěch. Ani ti nemají v parlamentu a vládě co dělat, protože nehledají správné řešení problému a tak ho ani nenajdou a problém nevyřeší.

Bystrému čtenáři již došlo, že protipólem sluníčkářů jsou lidé, kteří by nejraději zcela racionálně a bez ovlivnění citem poslali všechny uprchlíky ke dnu. Anebo u nich převládá pocit strachu, který zatemňuje ostatní pocity, například soucit, laskavost.

Přeji všem čtenářům, aby se nenechali manipulovat mediálními obrazy ani svými dojmy, aby používali rozum i cit, srdce i mozek.

Pak dokážeme svou zemi ubránit nejen před „uprchlíky“, ale také před sluníčkovými a zkorumpovanými politiky.

Toužíte-li po tom, být člověkem, používat rozum i cit a díky tomu mít ze sebe i ze života hezký pocit, pak vás zvu na naše stránky Šťastní lidé.cz, kde najdete spoustu článků o tom, jak na to…

27 komentářů u „Sluníčkáři… kdo jsou sluníčkáři

 1. Tomáš

  Co dodat je to poměrně přesné. Jen k roli našich elit jsou uplaceni se Saudské Arábie takže na sluníčka si jen hrají jsou to normální kolaboranti a zrádci národa . Pak k médiím tam se pravdy nedohledáme je to zase zaplacené redaktor nemůže svobodně napsat prakticky nic než to de do tisku kontroluje ho redakce a ta rozhoduje jednak zda to otiskne a jednak zda ho pro ztrátu důvěry vyhodí z práce. Celí tenhle bordel začal už cca v roce 2000 kdy baba Merkel začala oblbovat studenty ekologickými nesmysli a začala zavádět takzvanou zelenou energii což není nic jiného než 3 x dražší elektřina a ostatní zdroje jen díky nesmyslnému stavění zdrojů jež nikdo v síti není schopen vykrýt. Rád někdy přispěji podrobněji jako energetik s třemi státními zkouškami o tom snad vím víc než chemicko fyzička baba Merkel. Takže celé je to jeden jediný tunel do našich kapes a příprava EU na policejní komunistickéj a troufám si říct až fašistickej multi kulti bordel. Kde bude mít EU absolutní moc a všade zavládne policejní a muslimský teror.

  1. kVítek Autor příspěvku

   Ahoj, děkuji za příspěvek.
   Článek je o sluníčkářích, kteří to myslí dobře, akorát moc nepoužívají rozum a tak vystupují v roli užitečných hlupáčků.
   Kromě nich jsou ve hře naopak ti, co rozum používají, to jsou ti zkorumpovaní, kteří si na sluníčkáře hrají a organizují to, například skrze „neziskové organizace“.
   A nad nimi jsou „šmejdi“, jinak je nazvat nejde, kteří tahají za nitky…
   (Členové těchto dvou skupin jsou otupělí citově a v určité míře nepoužívají svědomí.)
   Média (včetně tohoto mého) vytvářejí informační guláš, buď záměrně, nebo jednoduše proto, že neznají pravdu.
   Přesto si musíme zachovat pozitivní náhled na věc 🙂 Vše, co se děje nás má něco naučit.

 2. Tomáš

  Tak dnes slavíme další teror .
  MNO co dodat komu není rady tomu není pomoci prachy od Sautů jsou bližší než vlastní život a životy našich dětí …
  Se nedivím že v USA volby vyhrál blond tr. … lidi totiž už neví jak říct tohle nechceme … Sluníčko ano , ale né pouštní . od Arabů .

  1. kVítek

   Dnes jsem nesledoval média, teprve teď jsem se šel podívat, co že se to stalo… další náklaďák. Nějak nechápu, proč se ti migranti (dle médií šlo o migranta) takhle zviditelňují. To je vyložená provokace.

 3. Tomáš

  1/ To není provokace to je již vyhlášená válka kterou politici i veřejnost ignoruje .
  2/ Pokud se nezačneme chovat tak ,aby nás nevraždili tak oni budou válčit dál.
  3/ Časem se tyto bojové akce přenesou i do ČR je jen otázkou času kdy budeme na řadě my.
  4/ Dokud nepochopíme co se proti nám podniká ze strany Sautů a Islámu v nevýhodě .
  5/ Ta válka začala už v osmém století po Kristu pro nás skončila odchodem Křižáků z blízkého východu a porážkou
  Turků před Vídní .
  6/ Pro ně neskončila nikdy to je potřeba pochopit . Islám nezná pojem porážka Mír zná jen pojem konečné vítězství
  v tom je včetně své ideologie stejný s fašizmem a proto by mněl být i stejně posuzován a trestán .

  1. kVítek Autor příspěvku

   Těch pár atentátů má spíš psychický účinek, zvykejte si… já si tedy zvykat nechci.

   Naštěstí jsou tu i lidé, kteří dokážou situaci celkem dobře popsat i popsat řešení a to je první krok ke změně.
   http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Pod-praporem-humanity-se-chysta-genocida-Vy-zradni-ubozaci-my-porazili-Tatary-Mongoly-nacisty-a-zvladneme-i-muslimskou-invazi-vzkazuje-analytik-Koller-450124

   Češi jsou šikovní a nejsou blbí, jen jim chvíli potrvá, než se probudí v dostatečném množství.

 4. Tomáš

  Mno jde jako vždy o prachy USA potřebují prodávat zbraně dělali to vždy a pokud by tu spolu s babou Merkel a po dohodě s Putinem nevytvořili paniku tak by jsme málo nakupovali zbraně . Život je nuda nakonec nad ním vždy vyhrajou prachy . Sauti to platí zprava usa z leva a rusáci odstředu nejvíc zájmů tu stejně nakonec bude mít čína jenže ta tu nechce arabáše takže doufejme že to vyhrajou žlutý protože s arabášema si nedáme ani pivo a pašíka . 🙂

 5. Eva

  Prosím, nedělejte paniku.slunickari si vezmou domů své migranty,rádi se jim postarají o jídlo,oděv, vzdělání i zdravotní pojištění, pokud dojde v jejich rodině ke znásilnění či vraždám,jistě to pochopí a omluví.zajiste,počet nových členů rodiny bude vyšší v rodinách milionářů než v domácnosti důchodců.jine řešení nevidím. Naše moudrá vláda tento návrh jistě schválí a zabrání tak ……Nebo migranty využije armáda jako byli PTP.

  1. Karla

   Kde zijes???
   Kolik by tech znasilnenych a zavrazdenych v rodinach slunickaru muselo byt, aby se vlna migrantu zastavila???
   A kolik si jich asi tak vezmou domu?
   Osobne mam ten nazor, ze si s tim svet (priroda, zivly, epidemie atd, nazyvej to jak chces…) poradi.
   Drive, ci pozdeji. Tak tomu bylo, je a bude….kdyz je neceho moc, je toho prilis…staci, kdyz se koukneme do dejin….mor, nestovice, tyfus,ebola, atomovka, tsunami, zemetreseni,
   vybuchy sopek a pyroklasticke vlny – Pompeje, tricetileta a jina mnohaleta valka, jine katastrofy…..Vzdycky, kdyz se zda, ze uz to proste nejak nejde dal, tak se neco stane. A lide se pak o to vice semknou.
   Zda se nekdy probudí Blanicti rytiri?…Neumim a ani si nechci predstavit, CO by se MUSELO STAT, ab tomu tak skutecne bylo.
   A jestli nekdy dojde ke skutecne globalni apokalypse, zustanou ti nejsilnejsi. Psychicky i fyzicky maximalne odolni, trenovani jedinci (verte, ze takovi jiz existuji a vladami nevlivnejsimi jsou vybirani stale novi a novi, kteri maji klice a kody k preziti (napriklad Noemova archa = Banka semen a genetickeho materiálu na Špicperkách, ta bude taky potreba k preziti) kteri pak mohou jit zivotem dal. Bez ohledu na rasu, barvu pleti, nabozenstvi, pohlavi ci cokoliv jineho…
   Mejte se vsichni tak, jak umite, jak si prejete :o)

 6. Tomáš

  To je pravda , ALE ONI NEODEJDOU SAMI… Kde jinde by je zadarmo nechali bydlet jíst a žít tak proč by odcházeli když tu mají své otroky co se o ně starají .

  1. kVítek Autor příspěvku

   Jistě se shodneme na tom podstatném, jde jen o způsob, jak to vyjádříme…

   Pokud si soused (Něměcko) pozve hosty („uprchlíky“), tak nevidím důvod, proč bych jim platil taxíka domů.

   Takže ani drona, ani letenku!

 7. Tomáš

  To je pravda jen jste zatím vy ostatní nepochopili účel proč je Němci pozvali oni si je nepozvali k sobě oni si s nimi chtějí dosídlit východní Evropu a oslabit tím národní státy a posílit jejich vliv v EU – Bruselu Německa a později tím sjednotit EU do jednoho multi kulti celku . Je jim úplně jedno že se z EU stane Osmanská říše je to další zvrhlí plán Němců jak dobýt Evropu . Zkouší to po staletí a dospěli do fáze kde jsou schopni obětovat i vlastní kulturu . Jen aby sjednotili Evropu pod své vedení . Pro konečné vítězství cokoliv . !!! Já chápu že vám to připadá neuvěřitelné , ale stačí si nastudovat pár jejich plánů na nápravu porodnosti a směr sjednocování zavedený Bruselem tam dokonce se to tuším jmenuje ProMed něco takového možná to špatně píši ale základ tohoto plánu je východní EU dosídlit cca 10 000 000 Arabů .

 8. Tomas

  Tak čas utíká a černých přibývá den co den nenápadně v metru v tramvaji na zastávkách i v mích rodných NUSLÍCH prostě všude . Ta Merkelová vyhraje bude to drahé protože ty mloky platí , ale oni tu bydlí s Německými papíry na Německé pasy s dávkami z Německa . Smutná realita ztráty národní identity .

  1. kVítek

   Ahoj, v tomto případě, čím dříve dojde k nějakému průseru, tím lépe… lidé budou mít možnost otevřít oči a prozřít.

   I když, co si zvolili (za zástupce), to mají…

   Na druhé straně, když si přečtu komentáře na idnes, novinky, tak lidi si uvědomují, která bije. Je mi záhadou, kdo jsou vlastně ti voliči, co pořád volí stejné loutky.

 9. Tomas

  Hrozně moc lidí ve společnosti tj. cca 60-90 % podle lokality nemá skoro žádnou rozlišovací schopnost . Nejsou schopni pochopit že jsou klamáni až do okamžiku kdy to na ně přímo dopadne a mnohdy ani poté. Jsou to stádní typy budou volit toho koho jim naservíruje TV. Například Němci jsou naprosto stádní národ proto také už kvůli nim byli 2 sv. války a nejspíš bude i 3 nebo alespoň způsobí genocidu dnešní populace EU. Je to smutné , ale je to tak.

  1. pavel

   Dobrý den.¨
   Ano je to přesně tak jen je potřeba si uvědomit že:
   v každé populaci aby mohla vůbec existovat je to stádo potřeba a ta minorita která ze sráda vybočuje se může chovat pouze třemi způsoby :
   1/ vysávat stádo -případ současného establischmentu.
   2/pomoci stádu svými schopnostmi žít lépe.
   3/utvořit si vlastní svět v kruhu nejužším popřípadě pouze ve své mysli.
   Je to tak prosté – hlavně neservírovat hladovému ústřice ,stejně se jich nenají a nebude mít čas vnímat chut protože je zhltá !!!
   paja-13

 10. Tomas

  Bez ohledu na ztráty nepracujících a vadných jedinců je možné samozřejmě pomáhat a snažit se zachránit co se dá , ale pokud je ohroženo zdravé jádro jdou city stranou … Naši mladí potřebují pomoct a místo toho tu krmíme černochy a muslimy .

 11. Lubor Pešek

  Sluníčkář nesouvisí pouze s migranty
  Tento termín vznikl v devadesátých letech. Začalo se tak posměšně říkat všem těm slibotechnám, kteří nás krmili krásnými kecy o tom, jak se budeme díky nim mít dobře, jak budeme mít všechno a hlavně bez práce, jak nebudeme mít žádné starosti atd. atd.
  Prostě všechno s úsměvem, radostně a zalité sluníčkem. Bezstarostný život a nikdo nebude muset pracovat a bude mít o to víc peněz…

  A takovým kecům může uvěřit jen člověk s IQ 80 – 90, čili tvor, který dokáže bez problémů přijímat potravu, pohybovat se a ví, kdy má jít spát.

 12. Petr

  Sluníčkáři jsou mravně výše nastavení lidé, kteří se vymykají českému sobectví, egoismu a krátkozrakosti. Jsou to lidé, kteří staví na skautském ideálu nebo vyrostli na foglarovkách a tyto šlechetné ideály si zachovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *