Anketa: Co si myslíte o stránkách DeoSum.Com?

boty-nohy-a-psani

DeoSumova zvědavá a spravedlivá anketa je tu 🙂

Přemýšlel jsem o tom, jak vyzrát na čtenáře, kteří čtou tyto stránky, myslí si svoje, ale nenapíší, co si myslí. Jak to udělat, aby čtenář spolupracoval? První vlašťovka je tady. Je to anketa, která ukáže výsledek pouze tomu, kdo se jí zúčastní. Zapomeňte na to, že se podíváte, jak hlasovali ostatní, ale sami hlasovat nebudete.

Předpokládám, že anket se budou účastnit jenom ti, kteří jsou zvědaví. Zvědavost je hezká vlastnost. Kdo je zvědavý, bude věčně mladý :-). Až vám někdo bude tvrdit opak, nebo vám v hlavě vyskočí jedno hloupé pořekadlo, vzpomeňte si na má slova a prodloužíte si život.

První zvědavá otázka, kterou jsem vymyslel a kterou chci otestovat, jak anketa funguje a také zjistit, co si myslí čtenáři o tomto webu, je otázka: Co si myslíte o stránkách DeoSum.Com?

A když už se o tom bavíme, můžete mi do komentáře napsat svoje náměty na zlepšení anebo témata, o kterých byste si rádi něco přečetli …

Odkaz na všechny ankety je v menu nalevo.

20 komentářů u „Anketa: Co si myslíte o stránkách DeoSum.Com?

 1. Ilona

  Jsem zvědavá a názory druhých mě moc zajímají.

  Příklady:

  "Je něco hodnotnějšího než život člověka?"

  "Máte nějakého oblíbeného filosofa?"

  "Má člověk právo na sebevraždu?"

  "Je lidský život cennější než život zvířete?"

  "Kolik svobody má člověk v civilizovaných zemích?"

  Otázek by bylo moc. Budou-li se Vaše myšlenky někdy toulat tímto směrem, těším se na počtení.

  S pozdravem

  Ilona

  1. VíTeK

   Hm, opravdu zvědavá 🙂

   Už jsem si na to odpověděl, myslím, že na většinu těch otázek existuje jednoduchá odpověď. Nebo spíš otázka. Například proč by Stvořitel odvolával lidi ze života, kdyby byl život člověka nejhodnotnější. On je odvolává právě kvůli tomu, aby to hodnotnější zůstalo zachováno.

  2. Tomáš

   To je ovšem o něco zajímavější anketa:

   > "Je něco hodnotnějšího než život člověka?"

   > "Je lidský život cennější než život zvířete?"

   To je materialistický pohled. Skoro jako "Jsou nějaké obrazy hodnotnější než ty od Picassa?".

   Ale určitě se o tom dají napsat tlusté knížky.

   > "Máte nějakého oblíbeného filosofa?"

   Ne.

   > "Má člověk právo na sebevraždu?"

   Má člověk právo na život?

   Sebevražda je součást života (toho kdo si ji zvolí).

   > "Kolik svobody má člověk v civilizovaných zemích?"

   Drtivá většina lidí mnohem méně než by mít mohla, protože se nechává manipulovat.

   1. Radka

    Nevím, zda-li je to jen můj pocit ale dříve si psával o mnohem lidštějších tématech. Je ovšem klidně možné, že já se posunula někam dál a s tebou to nemá co dělat.

    1. VíTeK

     Ahoj Radko, jedno z hlavních témat tohoto webu byly (moje) nemoci a jejich psychické příčiny. Myslím si, že toto téma zajímá úzkou skupinu lidí a kdo hledá a je připravený, má čeho se chytit. Nechtěl jsem psát pořád o svém občasném průjmu a zvracení, bolení zubů a zad, když žádné těžší nemoci nemám. Za což jsem rád.

     A samozřejmě chci oslovit víc čtenářů a tak hledám i bulvárnější témata.

     Určitě se ti tu ještě něco bude líbit 🙂

     1. Rozali

      Ano já se chytla..a vypadá to že dnes nic jiného neudělám jen hltám a hltám..vše..ty ankety, spotřebitelské testy, prostě oblasti různé…a dozvědět se, že mám foťák, který je v testu…a zrovna na těchto stránkách.hihi/to povídám trochu s nadsázkou/ to si prostě užívám…co všechno sedí..

 2. Judy

  Dala jsem možnost 6 ale váhala jsem mezi 4, 5 a 6. Úroveň článků je tu dost kolísavá. Něco mi připadá jako totální blud, něco zase jako téměř geniální myšlenka.

  1. VíTeK

   Myslím, že to byla dobrá volba 🙂

   Také bych váhal … i mezi trojkou.

   Kdyby většina hlasovala pro blázna anebo legraci, tak bych se zamyslel nad svým projevem, jestli se mi daří se srozumitelně a pochopitelně vyjádřit.

   Děkuji za názor …

 3. Emilia

  myslìm, ze Judy to vystihla. Nekritizujem – to by som si nedovolila, ale zdà sa mi, ze si v poslednom case vyberàs ( nevedomky ? ) tèmy pohodlnejsie. Màs na to vystihnùt jadro toho ktorèho problèmu, trefne ho pomenovat, nastavit zrkadlo … Si schopny rebelskejsìch konfrontàciì. Len tak ma napr. napadlo ( v sùvislosti s tou nestastnou, donekonecna omielanou prasacou chrìpkou )- Vìtek mà dve deti, ako to bude on riesit, ak sa k veci budeme musiet konkrètne postavit (ockovat ? neockovat ? ). Stùpnu nàm na krk, mozu nàs "zhora" vydierat – zamedzit prìstup na verejnost, obmedzit cestovanie … Som ja na toto pripraveny/à ? Zhrniem to – ries tèmy ozehavejsie, tam si Ty doma.

  Maj sa pekne.

  Emìlia

  1. Radka

   No vida. Změnu v tématech Vítkova psaní jsem nezaznamenala jenom já 🙂

   Ad očkování proti prasečí chřipce – nikdy bych nedala své děti, ani sebe, tímhle svinstvem napíchnout. Věřím, že příčina nemoci tkví někde zcela jinde, než se nám média snaží vtlouci do hlavy.

   Hezký den

  2. VíTeK

   Ahoj Emilko, lepší je kritizovat, když je co, než mlčet. Lidé většinou nemají kritiku rádi, protože to berou jako útok. Doufám, že jsem z toho vyrostl. 🙂

   S tím očkováním je to dobré téma na článek. Přemýšlel jsem o tom. Myslíš si, že pokud objevím způsob, jak se vyhnout očkování, tak ho napíšu na web, aby mi ho mohl někdo překazit? Ale rozproudit diskusi kolem toho a odhadnout šance těch, kteří se nechtějí dát očkovat, stojí za to. Určitě na něco přijdeme.

   1. Emilia

    clovek nemusì hned vsetko vytàrat, co vie, netreba hned vystrielat vsetky patròny. Ale odolat niekedy pokuseniu a nedat najavo, ze JA VIEM, tak to je niekedy tazkè. Napriek tomu, cìm som starsia, tym viac i u inych ludì ocenujem zmysel pre takt a diskrètnost. A o tom, ze "hovorit – striebro" a "mlcat je zlato" platì v kazdej dobe, som presvedcenà. Podrezanè jazyky si zivot komplikujù niekedy samè.

    Pekny vecer prajem vsetkym diskutujùcim.

    Emìlia

 4. Tomáš

  Nejvíc mě zaujala fotka se štosem knížek, ale zvětšení obrázku mi nijak nepomohlo :(.

  Tato anketka především separuje náhodné návštěvníky od stálých.

  Co se týká úrovně témat – ať už chce Vítek psát více "o sobě" nebo pro nás, nebo obojí, to je na něm, každopádně mě tu procentuálně zaujme mnohem více článků než na jakémkoliv jiném webu který navštěvuji – snad nikde nečtu všechno, většinou ani zdaleka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *