Léčitelé, energie, posílání energie na dálku … a vymítání ďábla

dabel

Prosím, připoutejte se a držte si čepice, pojedeme z kopce a pak poletíme propastí rovnou do pekla …

Do diskuse o bezpodmínečné lásce napsal čtenář Honza a navrhl, že mi pošle Lásku (energii) Kristovu a potom se vrátíme k diskuzi o bezpodmínečnosti lásky … teprve podle uvedeného telefonního čísla mi došlo, že ten Honza je léčitel pan Jan Vaš, se kterým se již nějakou dobu známe.

Pro přijetí Kristovy energie byla ideální situace. Už několik dnů mi není dobře, mám chřipku jako prase, smrkám, kýchám, a dnes mne dokonce pobolívá hlava. Vytočil jsem Honzovo číslo, pozdravili jsme se, pobavili se nad tím, že mi teprve dnes došlo, že je to on, kdežto on to o mě věděl od začátku. Domluvili jsme se, že teď právě něco má a až to vyřídí, pošle mi energii. Prý se nemusím bát, že bych to nepoznal, že mi to změní celé odpoledne. Že by v tom byla i troška slovní sugesce?

Snažil jsem se být bez očekávání, bez předsudků, nic neblokovat ani si nevytvářet nějaké pocity. Vybavil jsem si (napadlo mě), že dříve jsem si dal do mozku program, že nedovolím nikomu, aby nespravedlivým způsobem ovlivňoval moje myšlení, pocity anebo zdraví. Tak pro jistou tuhle myšlenku pro dnešek vypnu, respektive tam dám výjimku. Pro dnešek a pro Honzu. Dovoleno.

Ještě asi hodinu po našem telefonátu jsem necítil žádnu změnu. Pak jsem šel řezat dřevo, mohl jsem se radovat z užitečné práce na čerstvém vzduchu a z nové pily, nicméně po příchodu domů jsem stále cítil, že mě pobolívá hlava a to i teď v 17 hodin (tento text píšu průběžně během dvou dnů). Během dne a večer až v noci mě pálila žáha. To se mi nestává často, pokud si vybavuji, tak podruhé za rok.

Asi jsem dostal té Kristovy lásky nějakou dětskou dávku, anebo jsem Ježíše naštval tím, co jsem o něm psal. Ale no tak Ježíši, vždyť víš, že hledám pravdu o tobě a nechci otrocky vstřebávat to, co se o tobě píše v bibli. Věřím tomu, že jsi nebyl takové neviňátko, jako tě tam popisují, ale jednoho dne jsi byl osloven a začal ses měnit a naplňovat svoje poslání. Věřím tomu, že Ježíše jsem nenaštval, mám k němu upřímný vztah. Ani se ho nebojím, ani mu nepodlézám, ani ho nepřehlížím, jednoduše ho uznávám.

Druhý den, jsem volal Honzovi, požádal mne o celé jméno a datum narození, prý se pokoušel na mne napojit a poslat mi energii, ale potřebuje k tomu tyto údaje. Poslal jsem mu to pomocí Skype. On ještě konstatoval, že se může napojit i podle mojí fotky, pokud je to moje fotka. Tyto detaily píšu pro ty, které zajímá, podle čeho se léčitel energetik napojuje na své pacienty.

Dnes je mi o něco lépe než včera, ale pořád smrkám a kašlu. Hlava mě pobolívá, jenom když s ní zatřepu. (Před použitím zatřepat :-). Je to už sedmý den, co nejsem v pohodě, takže už je mi čím dál tím lépe, ale ještě to není ono. Opět jsem v duchu povolil Honzovi, aby mohl ovlivňovat moje pocity. Nepotřeboval jsem k tomu jeho datum narození, ale jednoduše jsem na něj pomyslel.

Dnes jsem si udělal radost tím, že jsem si objednal tablet (Wacom Bamboo Pen & Touch) na kreslení na počítači.

Uvidíme …

Zpráva, která přišla od Honzy, mě pobavila:
„Ahoj, Vítku, až nyní jsem se dostal k Tobě. Mám toho hodně.
Po nakontaktování se na Tebe jsem zjistil, že máš v sobě přivtělenou bytůstku. :@ Bez nezbytného exorcismu- vyvedení bytůstky je situace neřešitelná!!!!
Ona je alfou a omegou tvé vyčerpanosti, rychlé únavy, ztráty vitality. Lidově řečeno energeticky Tě vysává. To je daň za její služby, které ti poskytuje jako vnitřní našeptávač. O tom se lze přesvědčit jenom jejím vyvedením.“

Budeme vymítat ďábla a to v přímém přenosu :-).

Ale ještě než se k tomu dostaneme, tak napíšu, co si sám myslím o svém nynějším oslabení. Můžu si za něj sám. Ta moje chřipka jako prase, což je slovní hříčka inspirovaná prasečí chřipkou je vnitřní pláč, kterým pláču sám nad sebou. Nad tím, že nemám vyřešený vztah s manželkou. Bolest v krku mi říká, že o mé milé, šikovné, obětavé … manželce nehezky mluvím. A občasná bolest hlavy mi říká, že o té věci špatně přemýšlím. Jdu na to špatně a zatím se mi nepodařilo to klubko vzít za ten správný konec a rozmotat ho. To je moje nemoc. A můžu si za ní sám, protože jsem dovolil, aby věci došly, kam došly. Až to vyřeším, tak se mi trvale uleví a pokud to nevyřeším, tak se mi nemoc bude vracet a připomínat mi, abych s tím něco dělal.

Vrátím se ke Kristově lásce. Nezáleží na tom, jestli jí říkáme Kristova láska a energie nebo reiki, nebo nějak jinak. Věřím tomu, že člověk si dokáže odněkud seshora vyžádat energii a někomu jí poslat. Tam nahoře energii dávají a je na člověku, kam ji usměrní. Co by se stalo, kdybych dostal balíček úžasné energie? Zaplatil bych si služby léčitele – energetika, on by mi poslal energii a já bych zažíval euforii a radost ze života. Pravděpodobně bych zapomněl na svůj problém a neřešil bych ho. A to je špatně, si myslím. Kaši, co jsem si navařil, si raději vyžeru až do dna než abych polykal prášky anebo přijímal energii. I když věřím tomu, že by se mi načas ulevilo, než bych potřeboval další dávku energie. Tudy moje cesta nevede. Ale abych nebyl tak odmítavý, pokud bych přišel na řešení a potřeboval bych urychlit jeho uskutečnění, tak by se nějaké energetické nakopnutí hodilo.

Co s ďáblem, tedy bytůstkou, kterou jsem si takto nehezky pojmenoval? Promiň, bytůstko, znáš to, člověk je ovlivněný tím, co o bytůstkách a exorcismu slyšel, kdyby to bylo o pět století dřív, už by mi zapalovali hranici, aby ze mne tu bytůstku dostali. Co když je ta bytůstka můj anděl strážný, (co když je to Dita, můj člověčí anděl strážný), co když je to můj průvodce od Stvořitele, který mě má pouze převést přes určité území a dál mě nechat jí samotného. Co když je to můj vnitřní hlas, který mi radí. Co když se tu právě děje je to, co jsem popsal (v tomto případě spíš prorokoval) ve článku Ta, která chtěla být dokonalá … Někdo, kdo věří v Krista, se mi snaží namluvit, že můj vnitřní hlas je bytůstka, která mi našeptává … co když se ten člověk mýlí? Já si normálně nepřipadám vyčerpaný, rychle unavený a bez vitality a energeticky vysátý. Vstávám v sedm a běžně chodím spát po půlnoci. Nepotřebuji pít kafe ani nic jiného na povzbuzení. A nynější oslabení si dokážu vysvětlit. Ve svých myšlenkách mám celkem přehled a nepřipadám si být ovládaný nějakou bytostí.

Ocitl jsem se ve spárech sekty Avenna a paní K., která vzala kus své duše, upatlala z něj bytůstku a připlácla jí k mojí duši, abych byl věrným služebníkem a hlásal poselství …? (Děkuji paní K. za pochopení této vtipné poznámky. Jsem věrným služebníkem a hlásám poselství …)

Co když je to Dita, poutající mne k sobě svou láskou? Zajímavá otázka. Nebo někdo jiný, kdo mi chce pomoci, ale neuvědomuje si, že tím, že mi pomáhá, mi dovoluje, abych šetřil svojí sílu. Co andělé? Andělé by člověka nevysávali, to určitě ne. Smějí andělé pomáhat lidem? Má člověk odmítat jejich pomoc? Anebo se má těšit z jejich náklonnosti a lásky?

Co když tu bytůstku vyrobil člověk, který se na mne naštval a proklel mě, když byl vzteky bez sebe? I tací jsou.

Zní to jako v hororu … dívám se na sebe do zrcadla, jestli se mi z krku nesouká hlava nějakého netvora, prohmatávám břicho, jestli neucítím, jak netvor roste. Konečník také v pořádku … konec hororové vložky, zdravím Stephena Kinga 🙂

Zvládnu to sám, ponořím se do sebe, a pokud v sobě najdu nějakou nežádoucí bytůstku, tak ji poprosím, aby šla svou cestou … a než ji vyženu anebo vyvedu, zjistím, co je zač.

Honzovi jsem poděkoval za nabídku exorcismu, a řekl jsem mu, že to zvládnu sám. Jdu se prát s démony …

Na závěr se ještě zamysleme nad tím, co s člověkem udělá, když mu někdo řekne, že v sobě má přivtělenou bytůstku, která ho energeticky vysává. První reakce, asi podobná jako, když doktor řekne: Máte rakovinu. (Nezdramatizoval jsem to moc?) Fuj, pryč s tím. Nechci v sobě mít vetřelce. Pak mizerné pocity, dokud nedojde k vyhnání anebo údajnému vyhnání té bytůstky. A po vyhnání? Tak a je pryč … Pocit úlevy a svobody. Konečně jsem sám sebou …

A co vy? Máte zkušenosti s přijímáním anebo předáváním energie? Věříte na exorcismus, vymítání ďábla a vyvádění bytůstek?

S odstupem času mohu napsat, že žádnou bytůstku jsem v sobě nenašel a z nemoci jsem se postupně dostal …

Doporučené čtení … Teorie zdraví a nemoci, Prasečí chřipka a její tajemství

24 komentářů u „Léčitelé, energie, posílání energie na dálku … a vymítání ďábla

  1. VíTeK

    Z ankety si račte vybrat možnost, která vás nejvíc chytne za srdíčko. Já věřím, tomu, že

    je to spíš o bludech a o autosugesci, je to dobrý byznys pro léčitele a církve, a také,

    že je možné člověka proklít, poslat mu zlou energii …

    1. Radka

      Vím, že lze posílat energii mezi osobami, jež se znají. (Těžko však uvěřit tomu, že lze posílat energii jen na základě data narození.)

      Na stejném principu bych pak viděla posílání negativní energie.

      V obou případech však mimo "vysílače" musí existovat i "přijímač". Jinými slovy, těžko přijmout jakoukoliv vědomě vyslanou energii, pokud člověk není dostatečně vnímavý. A když už vnímavý je, naprosto přesně cítí, co mu nedělá dobře a tomu se instinktivně brání.

      Ještě mně napadlo, že vědomé vysílání negativní energie s cílem ublížit druhému, musí být hodně vysilující a zákonitě kontraproduktivní.

      To je zase téma 🙂 🙂 🙂

          1. VíTeK

            Tak to byl někdo jiný 🙂

            Teprve před několika minutami jsem ti poslal lechtavou energii do levého ucha … a zároveň se mi chtělo jít na záchod, tak kdoví, co mi kdo poslal 🙂

            A teď ti ještě zharmonizuju to ucho 🙂 🙂 🙂

  2. Vlaďka Komlová

    Článek se mi líbí,je vtipný.

    Co se týče posílání energie na dálku,tak v období,kdy jsem léčila rukama(zatím neléčím na dobu neurčitou,až zvládnu své nemoci,tak budu připravená pokračovat) mi to fungovalo.Je pravda,že jsem to zkoušela na neteři a kamarádce.Kamarádka měla migrénu,úleva byla ,ale malá.

    Neteři to pomohlo,….po delší procházce se jí udělalo nevolno a necítila nohy a ruce,sama mě požádala o pomoc,tak jsem si představovala v mysli ,jak bych postupovala rukama,úleva přišla velmi rychle.Rozhodně jsem nepotřebovala žádná data,myslela jsem jenom na tu osůbku.Neteř se pak nechala vyšetřit i u lékaře,ale nic jí nezjistili.Měla jsem radost,že jsem pomohla v okamžik,kdy se jí udělalo špatně a měla strach.

    U léčitelů,kteří věří v různé démony ,v ďábla a jiné bytosti to vnímám tak,že pokud něčemu uvěřím,tak vesmír mi vyhoví a klidně mi ten obraz vytvoří a ukáže,…věříš tomu?Tak tady to máš.

    Když budu věřit na anděla,uvidím anděla apod.Neznám ,zda je to pravda,ale asi tak nějak si to představuji.

    Znám léčitele,který věřil v tyto bytosti a tvrdil,že je vidí,to by tak nevadilo,ale bylo horší,že on tím vlastně strašil lidi.Jednou jsem byla svědkem,jak jedné paní řekl,že má za krkem čerta a ten jí způsobil to,že měla zablokovaný krk a nemohla se otočit.Nevím ,jaké paní měla v ten okamžik myšlenky,ale osobně si myslím,že některé lidičky,to může hodně poškodit a to tím,že se ten človíček začne bát a v tom okamžiku strach člověka paralyzuje.Taky jí nějakým způsobem toho čerta sundaval z krku.

    Dnes už vím,že příčina toho bloku u té paní byla její tvrdohlavost a ten krček jí jenom chtěl naučit,aby dokázala přijímat názory a myšlenky někoho jiného,aby se podívala na jiný úhel pohledu.

    Dnes na sezení u onoho pana léčitele vzpomínám s úsměvem.

    Vlaďka

    1. VíTeK

      Ahoj Vlaďko, též si myslím, že člověk si může uškodit tím, že si tu bytost vymyslí, vsugeruje, uvěří … otázka je, jestli se nějaká bytost skutečně začne zhmotňovat anebo je to jen myšlenkový blud.

      K léčitelům chodí lidé, co jinde pomoc nenalezli a tak jsou náchylní uvěřit čemukoliv.

      Měj se fajn, přeju ti sluníčkový den … 🙂

  3. Franěk

    Pozorně jsem si přečetl článek včetně komentářů. Musím sdělit, že Honza se dopustil veliké chyby. Ten hlupák chce převrátit celé „umění“ moderní medicíny postavené, opírající se o vědecké poznání!

    Geocentrismus je názor, že Země je středem vesmíru a všechna nebeská tělesa krouží kolem ní. Odlišný názor byl v dané době rozsudkem smrti.

    Medicentrismus je nauka stejně chybná. Jenom s tím rozdílem, že středem není medicína, ale farmacie, kolem které se vše točí.

    A vzkaz pro Honzu: Koně ani ovečky nemůžeš krmit masem.

    Franěk

    1. VíTeK

      Léčitelů, kteří převracejí „umění“ moderní medicíny je hodně a je to dobře. Jenže i mezi si člověk musí vybírat …

      Hezký den přeju … 🙂

  4. MARTIN

    ZLOST, SEBELÍTOST, VZTEK, BĚSNĚNÍ

    Ďábel rád vyvolává v lidech zlost, neodbytnou sebelítost, vztek a běsnění, protože ony vlastnosti uzavírají tvůrčí schopnost ducha, cestu k moudrosti tichého srdce a cestu boží lásky. "Od narození jsem všude chodil sám, a věčne jsem cítil zlost, žal a nespokojenost, protože jsem nikdy nepoznal radost, ani trochu radosti. Nikdo mě nepozdravil, nikdo neobjal, nikdo k sobě nepřivinul. Matka neměla čas," napsal o sobě Vladimír Volfovič Žirinovskij. Mnozí rodičové se velmi proviňují na svých dětech, nechají-li je živořit bez laskavých slov a dotyků, které lidská bytost ke svému vývoji potřebuje do konce puberty a možná po cely zivot

        1. petr

          bůh svádí všechno na člověka a jeho svobodnou vůli

          člověk svádí vše na ďábla

          a já?

          na koho to mám svádět já?

          už vím,uzavřu kruh

          váš sat-an

          @

          ……………..

  5. nemocný

    Varování před úchylným léčitelem Jaroslavem Spurným: Takzvaný léčitel Jaroslav Spurný, bydlící nedaleko Hodkovic nad Mohelkou, je naprosto nechutný člověk, který léčí tím, že sahá ženám do vagíny.Je to bývalý příslušík VB, který ze sebe dělá lékaře, jedná se o naprostého šarlatána. Je to nejenom má vlastní zkušenost. Je schopen vytahat z vážně nemocných lidí nemalé peníze. Má kasičku slona, prý tam může každý vhodit, co chce, jenomže má velmi dobře spočítáno, co v kasičce bylo před tím, než pacient přišel a poté pacientovi sdělí, že zadarmo neléčí. Léčí pouze nahé lidi. Je to naprostý úchyl.Není to pouze má zkušenost. Kdo chce, ať jde k němu na jeho pravidelné přednášky, stojí to za to..:-)to se pobavíte. Jako první sdělí, že nesmíte spolupracovat s lékařem, ale jenom s ním. Je schopen „vymést“ mozek. Pacientovi sdělí, že by neměl sdělovat svému partnerovi, jak probíhá tzv. „léčení“. Zážitek s ním je otřesný.

    1. Petra

      Máte pravdu, já u “léčitele” Jaroslava Spurného u Hodkovic nad Mohelkou byla, přednášku jsem si poslechla, byla to dost legrace, ale pokud to někdo vezme vážně, tak ty lidi lituju. Ten pán o sobě říkal, že je lékař, jenomže není, takže vědomě lhal. A o tom, aby nespaly muži se ženami, mluvil taky. A vůbc téma sexu bylo pro něho zajímavé. Jak to říkal? Že muži do žen pouštějí do vagíny svoje starosti, ony jsou z toho následně nemocné a on to pak musí napravovat..obrázek si udělejte sami. Tuším, že říkal, že tu ženu pak musí asi 3 dny objímat, aby se z toho dostala. Chudák jeho manželka a ještě větší chudáci jsou platící oběti. Prostě síla. Nikdo k němu nechoďte, není skutečně normální.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *