Budoucnost všeho možného … je v naší mysli

Avatar - drak

Člověk má schopnost tvořit svou myslí.

Například placebo efekt. Když si někdo myslí, že lék funguje, tak funguje a on to přitom není lék, ale tabletka cukru. Jako placebo prý nejlépe fungují barevné tabletky, ještě lepší jsou kapsle a úplně nejlepší placebo je injekce 🙂

Nebo síla záměru. Něco si přejeme a ono se to pak stane.

Co když jsou tyto jevy jen mlhavou předtuchou toho, čeho je člověk schopný?

Doslova vytvářet nové věci svou myslí. To, co vidíme kolem sebe (věci, zvířata a rostliny) jsou ukázky toho, co lze myslí vytvořit. Stvořitel nám ukázal, jak se dá tvořit.

Budoucnost telekomunikací

Představte si, že někde jste a potřebujete si zavolat. Tak si vymyslíte mobilní telefon, zhmotníte si ho, a když zavěsíte, tak ho necháte odhmotnit a rozplynout na fotony.

Proč byste to dělali? Proč byste vytvářeli nějaký telefon. Můžete známému zavolat telepaticky. Telefon si vyrobíte jenom tak, pro radost. Svět je o tom tvořit a zažívat při tom radost (a štěstí).

Zatím jsme ve stádiu, kdy umíme vyrábět mobilní telefony v továrnách na výrobní lince, kupujeme si je a platíme operátorům drahé paušály.

V budoucnosti si telefon vytvořím během okamžiku, hovor uskutečním na právě volné frekvenci s dostatečným dosahem. Výrobci mobilních telefonů a operátoři nás nebudou odírat, ale sami budou dělat něco užitečného.

Budoucnost energetiky

Mně by se líbil strom, který by měl místo listů solární články. Ze stromu by vedl kabel do mého domu. Vidíte v tom nějaký problém? Je jedno jestli postaru geneticky anebo ponovu myšlenkově vyrobíme semínko energetického stromu, ono vyroste a bude elektřina.

Budoucnost zemědělství

Orání může být zábava. Přestavte si, že se po poli místo traktoru prohání stádo nosorožců a svými rohy kypří půdu. Pak přiletí hejno ptáků, kteří roznesou semena.

Medicína budoucnosti

Je vám doufám jasné, že v mé budoucnosti žádné nemoci nejsou. Pokud se objeví nějaká nerovnováha, člověk si ji okamžitě uvědomí a napraví ji. Nemoc nemá důvod projevit se na těle. Pokud by se přeci jen stalo, že člověk například přijde o ruku při dopravní nehodě, jednoduše si ji nechá narůst.

V budoucnosti jsou nekonečné možnosti tvoření. Člověk vytváří nové užitkové tvory. Ne geneticky, ale myšlenkově. Svou myslí stvoří tvora a vdechne mu život. Vybavujete si ty báječné draky, na kterých létali ve filmu Avatar?

Nemusíte točit volantem, řadit, brzdit … řeknete drakovi, kam má letět … a letíte. Užíváte si let, díváte se na svět z výšky, jste svobodní …

Podnikatelé (i začínající), točíte video? Je to skvělý způsob, jak o sobě dát vědět. Minikurz natáčení podnikatelského videa zdarma

3 komentáře u „Budoucnost všeho možného … je v naší mysli

 1. Tomáš

  Lidé jsou takoví takže máš pravdu v tom že limitem jsme jen mi sami . Otázka je jen jedna jestli nás nebude brzdit naše vlastní blbost.

  Protože podle dobře známé rovnice je vše ve vesmíru podřízené jistým omezením a jediná veličina překonává nekonečno a ta veličina se jmenuje ,, Lidská Blbost ´´ 🙂

  1. Peter

   Lidská blbost ?

   Nie každý je hajzel prepáč za slovo. Bohužiaľ tu už ide o to kde sme vyrástli a v akom systéme, ľudia sú prispôsobivý tvorovia. Kedže naša civilizácia sa vyvíjala tým smerom že zabi a budeš mať tak tak nás aj vychovávali. Výchova a láska rodičov robí z teba základ pre tvoju budúcnosť a podľa toho sa budeš vyvíjať a ostatne predpoklady. Ľudia si myslia že sú blbý veď človek je ovládaný systémom ktorý nemôžu vidieť aj keď v ňom žijú každý deň je to presná definícia matrixu a uvidíš ju len ak získaš nadhľad. Veď sa pozri do telky čo si myslíš že s tebou spravý už v dectve ak uvidíš niekoho zomrieť alebo v telke neaký akčný film , niekoho zastrelia proste začneš uvažovať tým smerom že človek nieje nesmrtelný pričom opak je pravdou. Nie človek sám sa obmedzuje to tento systém ti vkladá do hlavy to čo nechceš a uvažuje ta myslieť v ich kocke a ak uvažuješ mimo kocky tak sa ta zbavia, alebo označia za nenormálneho.

   1. Tomáš

    A o tom to je většina je vždy normální . A jestli jsou všichni trochu mimo tak je to holt normální .PS CCA 2 % lidí mají IQ nad 140 je to postižení žít v tomto světě s většinou . Nakonec si však člověk zvykne .:)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *