Rok 2012 a konec světa 21.12.2012

Duhový svět

Zajímá vás, co se stane 21.12.2012? Bude konec světa?

Na internetu psali něco jako, že se naše planeta Země, Slunce a střed galaxie dostane do jedné roviny, na Zemi pronikne silné elektromagnetické záření a bude to mazec. Nejen že odejdou elektrické přístroje a bude black out, taky se rozpadnou plasty a pneumatiky aut, lidem se překóduje DNA a nebude mít dvě vlákna, ale dvanáct vláken, prohodí se magnetické póly země, na Zemi bude na několik dnů tma, na nebi se budu objevovat úkazy, ze kterých se můžeme zbláznit, a vstoupíme do páté dimenze. Jen někteří. Ostatní zůstanou trčet ve 3D.

Právě jste četli kompilaci toho, co se prý stane v roce 2012 s vrcholem 21.12.2012.

Pro hladký průběh transformace devět ze sedmi transformačních lídrů doporučuje seminář Napojení a zasvěcení do Shamballa 1024.

Jenže ono se nestane vůbec nic. Natož pak konec světa. Už jenom kvůli tomu, že Země, Slunce a střed galaxie jsou tak velké objekty, že se za několik dnů, které zbývají do magického data 21.12.2012, pohnou jenom o “kousek”. To, co by se mělo stát, už by se z 99ti procent dělo teď. Cítíte něco? Já mám hlad.

Nestane se nic zásadního, 22.12.2012 se vzbudíme a bude sobota.

Ti, kteří strašili rokem 2012, možná vytáhnou z kapsy poslední eso.

Budou tvrdit, že (také jejich přispěním) se naštěstí podařilo zvýšit vibraci planety Země natolik, že transformace vědomí proběhla úspěšně a bezbolestně. Žádný konec světa a ani katastrofy.

Že si v 5D připadáte pořád jako ve 3D, tím se nenechte zmást a raději ani nepátrejte po tom, jestli už máte 12 vláken DNA.

Můžeme si oddechnout, vzestup máme za sebou …

Nedělám si legraci z transformace. Člověk má velké schopnosti, například zhmotňovat věci myšlenkou a zatím je nepoužívá. Jen si dělám legraci z toho, že se stane něco právě 21.12.2012.

Doplnění …
Hned následující den mi přišel e-mail, že si mám připravit jídlo na dva měsíce a že tma nastane 21.12.2012 v 8 hodin.

Je to tenhle text. Střízlivá reakce ze serveru České astronomické společnosti konstatuje, že 21. prosince 2012 je prostě jen slunovrat jako každý rok.

Eckhart Tolle o konci světa … všichni lidé, kteří jsou na této planetě, budou vyhlazeni …

Doporučené čtení … Transformace 2012 pokračuje … rozpad umělých hmot

5 komentářů u „Rok 2012 a konec světa 21.12.2012

  1. kVítek

   I když kosmický budíček by nám prospěl, nemyslím si, že to bude tak rychlé. Na konec článku jsem doplnil odkaz na vyjádření z České astronomické společnosti.

 1. Marie Hornekova

  … mozna je toto datum jakasi "hrozba", aby si lide s timto povedomim uvedomili jak se k sobe navzajem chovaji, jak ziji, premysleji… a ze je cas na zmenu. 🙂

  Myslim, ze by to mohlo mit nejaky efekt, nebo ne? Co si o tom myslite Vy pane Vitku?

  1. kVítek

   Tohle je spíš chaos než nějaká hrozba. A vážně to berou spíš lidé hledající a těch bych řekl, se to zase tolik netýká, ti už se vydali na cestu … k tomu být lepší …

 2. Tomas

  Až to přijde tak to přijde a nikdo se vás ptát nebude . Tak jak tak to nerozhodneme . Je třeba se však zamyslet. Ano zamyslet nad tím ne co to ten člověk říká , ale proč to říká . Možná pak pochopíme komu svět již skončil a komu ne. Jinak řečeno tito proroci živící se strachem z neznáma u mě už dávno skončili 🙂 A ti co je poslouchají to jsou ztracené duše , kterým chybí láska porozumění a sebekázeň .

  ( sebekázeň = schopnost umět se přinutit k životu ,

  k práci atd. … )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *