Teal Scott o dokonalém partnerovi, spřízněné duši

Teal Scott

Teal Scott je pozoruhodná tím, že má rozvinuté mimosmyslové vnímání. Téměř tříhodinový rozhovor s ní natočil Juraj ze serveru www.NovaZem.info a je to čerstvý závan z jiné dimenze. S dovolením a poděkováním uvádím část týkající se vztahů a partnerů. Text jsem mírně zkrátil, aby byl hutnější. Zde je video rozhovor s Teal Scott.

Jsme v čase 01:09:16 první část rozhovoru …

Je možné v tomto zvláštním světě, v tuto dobu, potkat spřízněného partnera? A pokud ano, co pro to můžu udělat?

Je to velmi populární myšlenka, že máte spřízněného partnera. Vaše vztahy jsou určeny k tomu, aby byly odrazem vašeho současného stavu. Pro tohle byly předurčeny. Je to zrcadlová realita.

Nemůžete mít něco jiného, ve smyslu, nemůžete být v negativním stavu a přitáhnout si pozitivního partnera, který vám ve všem naprosto pomůže.

Lidé, které si do své reality přitáhnete, budou odpovídat vašemu současnému stavu a současným touhám.

Pokud je vaše touha dost silná, možná si přitáhnete partnera, který je v souladu s vaší touhou.

Ale tento partner bude taktéž velmi brzy odrážet vaše negativní aspekty, což je důvod, proč naše vztahy jsou ze začátku tak skvělé, protože jsme pozitivně zaměřeni, a po chvíli: “Proč nechává na zemi ponožky? Proč to takhle dělá? Proč nechává otevřené dveře, když je na záchodě?” atd. Začnete se rozčilovat.

Váš partner vám má zrcadlit vaše vlastní aspekty, pozitivní i negativní.

Takže vesmír bere v úvahu každého partnera, s kterým jste. Vašeho ideálního perfektního partnera.

Protože váš partner vám má pomoci se rozvíjet.

Třeba takto: řekněme, že ty a já jsme ve vztahu. Začneme si navzájem zrcadlit pozitivní i negativní aspekty. A abychom měli pozitivní vztah, kde zůstaneme v jedné místnosti šťastní, musíme pracovat na každém z našich negativních aspektů, aby nám je partner už nezrcadlil.

Pokud byste měli perfektního partnera, který je úžasný, chyběla by vám příležitost se rozvíjet, stát se něčím víc. Protože byste nikdy nenarazili na žádný problém.

Takže, pokud třeba vztah po 3 letech se už nevyvíjí nijak dobře, člověk musí začít pracovat na sobě?

Ano, na 100%.

Změníš toho partnera, nebo jak to funguje?

Nemůžete dělat nic, co by změnilo někoho druhého. Ale můžete změnit způsob, jakým přemýšlíte, způsob jak se orientuješ a jaký máš odpor.

Řekněme, že mám partnera, který se pořád rozčiluje. A můj stav tomu odpovídal.

Teď, kvůli faktu, že to očekávám, tomu budu odpovídat. Řekněme, že bych se zbavila očekávání toho, že se pořád rozčiluje.

Dobře? Zbavuji se očekávání, už neočekávám, že se rozčílíš. A mám zrovna úžasný den. Jsem teď ve vibraci, která je oproti té tvé tak rozdílná, že kdybys měl špatnou náladu a pokusil se přijít domů, tak by se ti třeba porouchalo auto.

Nemohli bychom sdílet stejný prostor.

Takže pokud chcete se svým partnerem prožívat krásné zážitky, musíte se sami dostat do vibrace, ve které chcete být a pochopit, že vesmír to spáruje s rovnocenným (srovnatelným) partnerem.

Často to znamená, že když se dostanu do vyšší vibrace, osoba, s kterou teď jsem, už mi vůbec neodpovídá, tak z mého života zmizí – jednoduše.

Tohle mnoho lidí nechápe. Pokud máme rozchod, u kterého se cítíme příšerně, to znamená, že jste ve stavu odporu a nevyřešili jste si svůj negativní aspekt a učinili jste fyzický krok, abyste se rozešli.

Pokud si zvýšíte svou vibraci, a vás partner už vaší vibraci nebude odpovídat, tak z vašeho života velmi jednoduše zmizí.

Chápu, že je to pro mnohé lidi těžko pochopitelné, ale existují lidé, kteří mají jednoduché rozchody.

Ve smyslu: “Už mi vibračně neodpovídáš, ty půjdeš tudy a já zase tudy, bylo to úžasné, měj se.”

Nemusí to být v tom smyslu: “Oh, můj bože!”

Co když jeden partner chce rozchod a ten druhý ne?

To je většinou proto, že osoba, která ten rozchod nechce, má hodně negativních aspektů ohledně toho, že bude odmítnut.

Takže ta osoba, která má vibraci odmítnutí, odpovídá tomu, že bude odmítnut.

Takhle to bude fungovat v jejich vztahu.

Takže si to obrátíte na sebe: “Odmítám sám sebe” a pak budete pracovat s tímto přesvědčením, a tudíž už nebudete přitahovat partnery, které vás budou odmítat.

Takže k původní otázce: Dokonalý partner je jakýkoliv partner, s kterým jste ve vztahu. Každá osoba, která Vám přijde do cesty, je váš perfektní partner.

Je to vcelku směšná myšlenka že máte jen jednoho dokonalého partnera, kterého byste měli milovat.

Podnikatelé (i začínající), točíte video? Je to skvělý způsob, jak o sobě dát vědět. Minikurz natáčení podnikatelského videa zdarma

15 komentářů u „Teal Scott o dokonalém partnerovi, spřízněné duši

 1. jkoli

  Část druhá 55sec…

  …bytost s velmi tmavou kůží se zkřížila s mimozemskou bytostí…byli to plejáďané kteří zasadili lidskou DNA… romantika… takže plejádská a lidská rasa je dnešní člověk…rasy s bílou pletí mají běžně více plejádské DNA…čím více máte plejádské DNA tím je vaše kůže bledší…

  Ufff, ufff… kolik jejích posluchačů začalo uvažovat na kolik mají bílou pleť… a Áďa ten by měl radost, dyť on chtěl tuhle planetu hlavně pro ty plejáďany…

  To co píše o vztazích se dočteme ve většině duchovní literatury, tedy nic nového.

  Otázka je proč máme stále potřebu tyhle lidi poslouchat, stavět na stupínky a řídit se jejich radami.

  1. kVítek

   Ano, je to mazec …

   Vybral jsem část o partnerství, abychom měli další názor. Mimochodem, to o té spřízněné duši jedné jediné řekla paní, která o sobě taky tvrdí, že má rozvinuté mimo pěti smyslové vnímání. Otázka je, kam se kdo těmi svými smysly napojuje …

   Duchovní "učitelé" svými naukami vytvářejí takový chaos, že nás nutí, abychom věřili pouze sami sobě … jenže věřte své opojené mysli a otupělým pocitům …

   1. jkoli

    Věřit své mysli a svým pocitům? Jo tu otázku důvěrně znám. Je tolik "pravd", které někdo jiný říkal tak přesvědčivě a s takovou jistotou, že jsem je bez zkoumání přijala. Najít tato "kukaččí vejce" je dost těžké, občas to totiž zpochybní můj sebeobraz ;-).

    Věřit své mysli a svým pocitům, učím se to. Věřit opojené mysli a otupělým pocitům, risknu to… snad mé chyby postupně mysl zklidní a pocity projasní…

    1. kVítek

     Taky jsem hodně krát nalítl, to jsou ty zkušenosti. Mysl se dá čistit a pocity tříbit, takže jsem optimista … už je TO blízko 🙂

 2. Jiří

  Podmanivé povídání… Podmanivá žena… Dobře se poslouchá… Vypadá spontánně, pohotové odpovědi… Jak snadné uvěřit… Nebo naletět???

  Jenže…

  Akorát prý její videa obsahují podprahové signály…některá prý čte ze čtecího zařízení….

  A také zakládá firmu TEAL EYE LLC…. Že by snad duchovní byznys???

  http://www.youtube.com/watch?v=8U2Dg6zRVEQ&feature=player_embedded

  1. kVítek

   Ano, musíme být ostražití …

   Zde je ten kritický článek

   http://probuzeni.blogspot.cz/2013/02/poselstvi-pro-spatne-dny.html

   Když jsem viděl první videa Teal Scott, řekl jsem si, tak tohle nemám za potřebí. Něco předčítala s nulovými emocemi. Nechápal jsem, proč tam je detail na její tvář. Tohle video jsem si pustil, protože jsem věděl, že to bude živý rozhovor. Konzistentní, přirozené, něco mi sedí, k něčemu nemám dost informací, nechávám otevřené …

   1. kVítek

    Mně se myšlenky toho kritizovaného videa líbí. Neměli bychom obcházet svoje pocity a myšlenky a teoreticky si namlouvat si, že všechno zlé je k něčemu dobré.

    "Jsem teď schopný myslet pozitivně, nebo se snažím obejít sám sebe?"

    1. Jiří

     Právě…mě se myšlenky toho kritizovaného videa také líbí – na rozdíl od prvních videí bez emocí a možná čtených z čtečky… Dokonce jsem měl u tohoto živého rozhovoru příjemný pocit…Pocity versus rozum? Obojím ego napovídá…Rozum varuje – líbivá tvář, sympatické vystupování – známe z reklam vnucujících kdeco…A ta firma Teal EYE LCC – ambice hodné šéfa Microsoftu možná zabalené do líbivého obalu…Všechna přání vesmír splní, naděje toužícím, návody nespokojeným, skoro The Secret v novější a snad prodejnější verzi…Nyní i Plejáďané, Teal mluví ze třech úrovní – lidského ega,mimozemské inteligence a snad i z hlediska Univerza, pokud jí dobře rozumím…Hmm, pocity vesus rozum? Nene, špatná otázka…I Plejáďané a Teal jsou jen herci ve filmu v našem vědomí… Třeba najít jeho Zdroj, a v tom hledání mi Teal moc nepomáhá…Raděj se vrátím ke starým osvědčeným Mistrům…

     Odpověď na otázku prvního komentáře – proč vlastně se pídíme pořád po nových a nových videích atd?? Protože zoufale hledáme vně sebe… Kdysi kdosi moudrý pravil: "království nebeské je ve vás"… Pod vlivem podobných videí na ona slova zapomínám…

     JM

     1. kVítek

      Teal tam o sobě říká, že byla "naprojektována" tak, aby byla atraktivní pro hodně lidí a mohla je zaujmout pro tyto věci. Tolik k líbivé tváři.

      "Království nebeské je v nás" … 🙂

   2. KROKODYL

    jedno vim Vitku naprosto jiste, Na motorkari.cz jeste nez by neco rekla by ji hned napsali: "ukaz kozy" 😀 duchovno neduchovno!

   1. jkoli

    🙂 jestli začne televize pouštět takovéto filmy, přehodnotím svůj postoj a nějaký televizní přijímač pořídím 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *