Jezdíte taxi? Jezděte taxi a vydělávejte peníze!

Jezdíte alespoň občas taxi? Můžete při tom vydělávat peníze. Místo toho, abyste se s řidičem taxi bavili o počasí a o politice, můžete mu v pěti minutách vysvětlit, jak funguje mobilní aplikace Liftago Taxi a dát mu letáček. Stejně jako to teď vysvětlím já vám.

Liftago Taxi je aplikace do mobilního telefonu, která slouží k objednávání taxi přímo na displeji mobilního telefonu.

Vyberete si volné taxi, podíváte se na informace o něm, například na ceník a přivoláte ho ťuknutím na displej. Díváte se, jak k vám taxi jede.

Mobilní aplikace Liftago Taxi

Mobilní aplikace Liftago Taxi

Vy máte mobilní aplikaci Liftago Taxi, řidič má mobilní aplikaci Liftago Driver, pomocí které přijme vaši objednávku.

Pokud řidiči doporučíte, aby si nainstaloval mobilní aplikaci Liftago Driver a on tak učiní, získáte malou provizi z každé jízdy, kterou v budoucnu on a jeho pasažéři díky aplikaci učiní. A nejen to.

Celý vtip tohoto byznysu je, že získáte provizi z jízd, které uskuteční nejen váš řidič, ale i další řidiči, se kterými bude aplikaci Liftago Driver sdílet on i jeho pasažéři a jejich řidiči taxi a jejich pasažéři … až do šesté linie.

Hezky je to vidět na tomto videu … odměna se týká řidiče i toho, kdo ho pro Liftago získal … tedy v tomto případě vás …

Video pro řidiče – jak si vytvořit komunitu Liftago

Časem díky Liftago taxi můžete vydělávat tolik peněz, že vám to zaplatí nejen vaše ježdění taxi, ale získáte dodatečný finanční příjem.

Stačí, když dáte řidiči taxi letáček s vaším QRC kódem, on si stáhne mobilní aplikaci a začne ji používat.

Letáček s vaším QRC kódem pro řidiče taxi

Letáček s vaším QRC kódem pro řidiče taxi

Proč by to dělal?

Díky mobilní aplikaci získá další zákazníky. Nebude čekat na stanovišti taxi, až ho z dispečinku někam pošlou. Zákazníci ho budou sami objednávat online. A pokud bude Liftago taxi sám propagovat, získá dodatečný finanční příjem.

A proč právě Liftago Taxi? Vždyť taxi mobilních aplikací jsou desítky …

Liftago Taxi má jedinečný obchodní model. O polovinu svých tržeb se dělí se svými marketéry. A marketérem můžete být i vy. Stačí, když se přihlásíte na stránce Liftago a budete Liftago taxi propagovat.

Nemusíte se s řidičem taxi bavit o počasí a o politice. Můžete mu vysvětlit přednosti mobilní aplikace Liftago taxi a dát mu letáček anebo mu poslat odkaz na mobilní telefon nebo e-mail.

Za pokus to stojí … ježdění taxi je miliardový byznys a Liftago taxi má ambice být jedničkou na celosvětovém trhu. Pokud se do toho dáte, za několik let můžete vydělávat na tom, že v Tokiu anebo v Londýně jezdí řidič z vaší páté linie.

Propagovat mobilní aplikaci Liftago taxi můžete i online na internetu, nejen při cestě taxíkem.

Sympatické na celé věci je, že je to český projekt a je teprve na začátku. Zatím funguje v Čechách a na Slovensku.

Podrobnější informace o Liftago taxi a svoje letáčky pro řidiče najdete v Knihovně marketingových materiálů po přihlášení do komunity Liftago.

Liftago banner

(Tento článek není oficiální prezentace značky Liftago™ a služby Liftago Taxi. Autorem je nezávislý marketingový společník Komunitního podnikání Liftago™.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *