Transformace a transformační příznaky, je to síla

transformace-zemekoule

Pokud nevíte, co to ta transformace je, tak si z toho nic nedělejte. Někteří lidé tvrdí, že dochází k transformaci vědomí, planety Země a kdoví čeho dalšího. Svět se změní a nebude mít tři rozměry, ale čtyři nebo pět, všechno bude mít tak nějak vyšší vibrace, lidi budou mít nové schopnosti, například jejich myšlenky se začnou hned realizovat. Pokud vás napadne, že by bylo fajn dostat nějakou holku do postele, tak vám tam pravděpodobně hned sama skočí. A pokud si budete chtít postavit nový dům, tak si ho jednoduše vymyslíte. Pak si tam přimyslíte zahradu, domácí zvířata a hezké počasí … No problem. Jediný problém vidím v tom, že ty zhmotňované nápady by měly být tak nějak v souladu s řádem světa a měly by respektovat nedotknutelnou vůli ostatních tvorů. Takže ta holka do tý postele taky musí chtít.

Podobné věci, jako tu píšu, publikují lidé jako pan Jiří Mašek z Osud.cz a paní Alžběta Šorfová z Cesty k sobě a já jim to baštím. Nejen, že jim to baštím, tyto informace dotvářím tak, aby byla větší legrace a posílám je do světa.

Kde ti lidé k těm informacím přišli? To bych taky rád věděl, prý jim to říká intuice anebo to loví v kanálu, chci říct, že uskutečňují channeling. A taky existuje mayský kalendář, podle kterého bude v roce 2012 konec světa v podobě jak ho známe a svět se změní, tedy transformuje se do podoby, jak ho zatím neznáme.

„Mayští pozorovatelé říkají, že postavení Země vůči srdci galaxie otevře v roce 2012 kanál kosmické energii, která proteče Zemí, očistí ji a společně s ní i všechno, co na ní žije, a vše pozvedne na vyšší úroveň vibrace. Tento proces už započal, změny se urychlují a budou se stále zrychlovat.“ (zdroj)

Bude to mazec!

Transformace bude provázena transformačními příznaky, což jsou různé vesměs nepříjemné tělesné a duševní projevy. Což má jednu obrovskou výhodu. Jak pro klasickou medicínu, tak pro hledače psychických příčin nemocí. Už nemusíte hledat žádné příčiny nemocí, všechno můžete svést na transformaci. Nechce se vám ráno do práce, může za to transformace. Jste podráždění, kdo jiný by za to mohl než transformace? Bolí vás hlava? A vy se divíte, když musí odolávat takovému náporu fotonů. Už to začíná vibrovat na vyšších kmitočtech.

Dnes se mi konečně podařilo ulovit taky jeden transformační příznak. Přišel jsem na dopravní inspektorát požádat o vyjádření ke zřízení vodovodní přípojky. Vstoupím do recepce, udělají se mi mžitky před očima a povídám:
„Dobrý den … právě jsem zapomněl, proč jsem sem přišel, prosím momentík strpení.“ V hlavě mi začaly spínat neurony.
„Aha, tady u vás pracuje pan Horák.“
„Ten už u nás nepracuje.“
„Ale někdo pracuje místo něj.“
„Ano.“
„A tam já právě potřebuju jít.“ Zvládl jsem to dobře. Paní mne odvedla do příslušné kanceláře. Tam jsem řekl, co potřebuju, ta druhá paní mi řekla, že si musím vyplnit žádost. Poprosil jsem ji o papír, propisku jsem měl svou a začal jsem psát. A ejhle. Jak to nazvat? Výpadek vidění. Mžourám na papír a písmena jsou nějaká zčásti vygumovaná. Jakoby je někdo postříkal zmizíkem. To je teda síla. Chytnout takovouhle dávku fotonů …

Dělám si z vás legraci, že jo. Když o tom střízlivě přemýšlím, tak já ty parazity na úřadech, kteří si nás podávají od jednoho k druhému, nemůžu ani vidět.

Legraci si z vás dělám, ale ne tak docela. Nepochybuji o tom, že člověk se jednoho dne transformuje v něco jemno hmotného. Také si myslím, že svět pomalu dospívá do stádia, kdy by si nějaký malý restart zasloužil. Stvořitel vyrobil ráj na Zemi a lidi z toho ráje dělají peklo. Místo toho, aby se řídili intuicí a rozumem a zažívali radost, tak někteří vymýšlejí války, finanční krize, terorismus, paragrafy, vyhlášky a vyjádření … a otravují druhým život.

Svět transformaci potřebuje. Sotva vidím na monitor a bolí mě hlava.

Transformace se nebojte a na příznaky nehleďte. Milující Stvořitel to udělá ohleduplně. Pokud se bude dít něco, co by bolelo, dostanete narkózu, která se bude projevovat výpadkem vědomí. Jako když usnete. A až se vzbudíte … bude po všem … tak to vidí moje intuice a můj kanál.

38 komentářů u „Transformace a transformační příznaky, je to síla

  1. VíTeK

   Mám, ale když se mě zeptáš, o čem byla konkrétně, tak mám v hlavě prázdno. Některé myšlenky se mi nezdály, například: Emoce je alergická reakce těla na rozum. Možná jsem si nedal dost práce pochopit autora. A některé myšlenky zase beru, například: Náhody neexistují. Bylo tam dost různé symboliky a to nemusím …

   1. Tomáš

    > Emoce je alergická reakce těla na rozum.

    Připadne mi to jako jakási snad i úmyslná ? "marketingová" zkratka.

    Pokud se pokusím vcítit do autorovy definice slova rozum, a pokud vezmu za fakt často opakovanou větu že většina emocí je negativních, a přestanu na chvíli brát v potaz princip trojjedinosti (a nebo tělo nebudu brát jen jako úzký pojem pro fyzické tělo) který by tu myšlenku mohl pro většinu čtenářů zkomplikovat, tak s tou myšlenkou mohu souhlasit.

    Rychlá a pro mě čistší definice co mě teď napadá, je že emoce je zpětná vazba, přicházející od podvědomí do fyzického těla po kanálu mezi nadvědomím a podvědomím.

    V každém případě bych úplně vynechal slovo "alergická".

    Ukázky na autorově webu vypadají zajímavě, dám si jí do seznamu.

    Předpokládám, že seznam zdrojů ze kterých čerpal, v knize uvedený nemá? Škoda, že to není zvykem.

    1. VíTeK

     Tome, pokud je autor dostupný, tak se ho ptám, odkud čerpá. Pan Tomáš Keltner napsal, že čerpá „ze své vlastní zkušenosti“. V knize jsou uvedeny zdroje citátů.

 1. Tomáš

  S dovolením přepis mé desetivteřinové seance simultánního channelingu Aloyse a Hany Skoumalových a Lewise Carrolla:

  "Ó střez se tlachapouda, milý synu

  má hlavu velikou a ostrý dráp

  vydává transformaci za příčinu

  pták zloškrv už se těší na hostinu,

  zapomeň na něj, budeš rád."

  Trochu na téma článku, ale mimo jeho pointu, jen velmi volně navazující, nicméně se to hodí, i v souvislosti se zmíněnou knihou Transformace od pana Keltnera.

  Tlachapoudy myslím samozřejmě lidi, co se na tématu roku 2012 přiživují, a nemyslím tím nikoho zmíněného výše v článku (nebo aspoň nenabyl jsem takového dojmu).

  Nějak mi připadá, že diskutováním o tom roce (a vůbec si neodvážím přijít s vlastním názorem na rok 2012) či o jakémkoliv jiném transformačním datumu, se dělá lidstvu obrovská medvědí služba.

  Většinou si řeknou, no co bych se teď namáhal, radši si počkám na ten rok 2012. A v naději to doklepou do toho roku 2012, a najednou…..

  ….najednou……

  ……..najednou…

  no jako vždycky se všemi předchozími "milníky". NAjednou se objeví zase jiný milník.

  A proč ne. Někomu to pomůže překlepat to tím životem v emoci pozitivního očekávání.

  1. VíTeK

   Tome, můžu se zeptat, jak probíhá takový simultánní chaneling. To se v myšlenkách napojíte na zmíněné osoby, navážete kontakt, a ony něco říkají a vy rozlišujete, kdo co říká? Nebo je vidíte? Kdo konkrétně řekl uvedený text?

    1. VíTeK

     Čili se nejednalo o simultánní chaneling, ale o simulovaný.

     Je hezké, že jste se přiznal. Dal jste mi pocítit, jaké to je, když si z někoho dělám legraci a on to bere vážně. Že by mé články byly zavádějící, když jsem tak snadno skočil na špek, abych si uvědomil, že mám mluvit přímo, bez zavádění a bez legrace?

     To by byl pech, kdybychom tu transformaci do 4D/5D chytli zrovna my, zatímco ostatní se už inkarnují do nového. Nebyl by to pech. Já se docela těším … 🙂

 2. Tomáš

  Na webu Osud pana Maška občas končím svá internetová putování, ale vždycky je to taková konečná.

  Asi hledám něco, co nenabízí.

  Jako dnes, "Pokud je mezi čtenáři právník či advokát, velmi bych uvítal právní rozbor této zaležitosti, a poradu, zda mám Českou televizi v této věci žalovat."

  Jsem jediný, kdo si vždy při kliknutí na odkaz vedoucí na články na osud.cz slibuje něco víc obohacujícího, aby místo toho dostal naservírovanou další porci autorova "boje s osudem" ?

  1. Radka

   Nikoliv, je nás docela početná skupina.

   Je to jako se vším – člověk si musí nalézt svojí cestu. Třídit si informace a získávat je z různých zdrojů. Hlavně se neupínat k jedinému "pravdivému" proudu, byť se jejich hlásná trouba zašťiťuje všudypřítomným "já jsem to říkal dávno".

 3. Tomáš

  Úředníci, a nakonec třeba i politici, jsou jen odrazem naší společnosti. Jsme to my.

  Kolikrát si to uvědomím když na úřadě sleduji jiné "klienty" stojící ve frontě přede mnou.

  A nakonec i sebe. Taky nejsem každý den milý a příjemný :).

  larum farum transformarum

 4. Vlaďka K.

  Zdravíííííím Tě Vítku a Vás všechny.

  Pořád jsem přemýšlela,co k transformaci napsat.

  Osud pana Maška sleduji též,ale vybírám,…..některé informace jen tak přejdu a nad něčím se zamyslím.

  Transformaci jako takovou ….jak se píše ….na sobě ani nepociťuji,někdy nevím,čemu mám věřit,tak je to pro mě taková otevřená daleká neznámá….i když je možná za dveřmi,kdo ví?

  Ale je logické,že tempo kolem nás je tak nějak zrychlené,já to sleduji kolem sebe,ale do toho tempa nemíním najet,říkám si…jak dlouho to může vydržet?Jen tak uvažuji…..:-) 🙂

  Vlaďka K.

  1. VíTeK

   Ahoj Vlaďko, rád tě vidím 🙂

   Už John Lennon křičel: „Zastavte svět, chci vystoupit“ a já mu v duchu odpovídal: „Zastav svoji mysl a jsi z toho venku“.

   Vlaďko, vydrží to, dokud se to nepo…rouchá. Nemyslím teď transformaci, ale třeba finanční systém. To je obr na hliněných nohách.

   Hlavu vzhůru, bude ještě líp 🙂

   Štěstí začíná uvnitř …

   (Mi to nějak moc kecá 🙂

   1. Vlaďka K.

    Hezky Ti to kecá.

    Máš pravdu s tím štěstím….začíná uvnitř …v nás.

    Co je to štěstí?Muška jenom zlatá. :-)…..když si vybavím ten film s Marvanem,tak se uvnitř směju a je mi dobře :-).

    Děkuji Ti za tolik smajlíků,hned,jak se to zažlutilo,jsem vycítila,že máš radost,že jsem se tu zase ukázala.Já jsem si tvé články četla,ale komentáře jsem dala do pozadí,na úkor mých aktivit na zahradě a ve skleníku.Mám po několika letech zase potřebu se hrabat v zemičce.Je to prima.

    1. VíTeK

     Zatím mám pařeniště, můžu se těšit na skleník 🙂

     Přidám jedno čínské přísloví: Chceš-li být šťastný, staň se zahradníkem. Nebo v delší verzi: Chceš-li být šťastný hodinu, opij se. Chceš-li být šťastný rok, ožeň se. Chceš-li být šťastný provždy, staň se zahradníkem.

 5. děda Slavík

  Vypadá to, že je pořád něco nového. Ale není. Transformaci se říkalo jinak, byla Perestrojka, slučovalo se do velkých celků, aby to bylo balšoje, byly delimitace.

  Chaneling taky byl. Jenže se tomu říkalo spiritizmus a duchařina.

  Jedno to vše má společné. V pozadí hýbají dratkama kluci z Bilderberg group…pod taktovkou vládce tohoto světa..velkého mága satana..

  1. VíTeK

   Ale tahle transformace má přinést váš „NOVÝ SVĚT“ z jiného komentáře, to je transformace do jiných dimenzí, ne rozorávání mezí 🙂 🙂 🙂

 6. VíTeK

  Rád upozorňuji na zajímavé stránky Penta Blue Net – Galaktická transformace 2012, události kolem obratníku.

  http://www.pentablue.net/

  Je to zajímavé, kompaktní a hutné čtení. Líbí se mi to 🙂

  Každý ať si udělá svůj názor podle svých informací a tomu, čemu věří.

 7. děda Slavík

  Hutné čtení to tedy je. Kdyby takovým způsobem byla psaná Bible. (a v podstatě se zabývá také tím, čím pan Kourek) tak by dávno končila zaprášená někde ve sklepě knihovny.

  Vše popisuje tak, jako kdyby byl u toho, když se dělal projekt toho co je hotové a toho, co teprve má přijít.

  Na příklad článek "světelné peníze" bych nahradil slovem "morálka" Až se to lidé naučí (a ta doba přijde) tak nebudou potřeba žádné peníze. Jen ta morálka. Udělat pro společnost to nejlepší a zpšt si vzít jen tolik, kolik skutečně potřebuji. Žádná chamtivost, závist atd.

  Úvahy jsou tam zajímavé, ale čtivé jen pro hrstku vysokoškoláků..

  1. VíTeK

   Máte pravdu, moc čtivé to není, člověk se tím musí prokousat.

   Ale proč by panu K nemohl být zjeven projekt? Stačí „jen“ otevřít oči a podívat se.

 8. Isis

  Je zajímavé v tichu,klidu a přítomném okamžiku ,,pozorovat" myšlenkové pochody – názory – různorodých částí celku…

  Co takhle knihy Vladimíra Megreho – Anastázie…zatím 8.dílů z celkového počtu devíti. Vskutku pozoruhodné a jedinečné dílo – tak pravdivé a jednoduché…

  Všichni dýcháme – nádech,výdech – většinou dechu nevěnujeme svou pozornost.Nepotřebujeme tomu věřit…Víme, že dýcháme a to i přesto, že ,,nevidíme a nelze uchopit" to, co dýcháme…Otázkou však zůstává KDO nebo CO dýchá…Pozorujte v tichu a klidu cokoliv.Zkuste si zahrát hru na Bobříka mlčení uvnitř i vně…Je to úžasná hra, která vás dovede k úžasnému zjištění…

  Záleží však na každé části celku, jak a kdy se rozhodne začít hru hrát. Je to jednoduché, tak jako všechny hry, které se hrají. A na nás záleží jestli se nám hra líbí, zda nás baví či nudí, jestli cheme hrát s tím či oním, nebo samotní. Zkrátka je to jednoduché, stačí rozhodnutí hru začít či ukončit,aniž by záleželo na ,,počtu" hráčů, kteří jsou do hry zabráni a na hře která se hraje…A víte co jich je? Tolik, kolik je částí celku…

  1. VíTeK

   Vím o té Anastázii … ale nechce se mi do ní. Právě kvůli tomu, že bych musel porušovat bobříka mlčení a nečtení. Hezký den … 🙂

   1. Isis

    …vždyť s ním můžete začít až po přečtení knih..jak je vidět dle vaší odpovědi, ještě jste s ..bobříkem" ani nezačal…

    A jak vložit smajlík..? To by mohlo býti téma vašeho dalšího článku. Krásný večer…

    1. VíTeK

     Co vidíte v mé odpovědi?

     Začal, kdybych nezačal, tak mám tu Anastázii doma, stačilo na ni kliknout v internetovém obchodě.

     Ale po pravdě řečeno, zatím je to spíš taková knížková dieta.

     Smajlík se dělá takhle 🙂

     Oči, nos a pusa : – )

     Také mějte krásný večer, vlastně už máte 🙂 🙂 🙂

 9. Ľuboš

  Nemyslím, že by bol treba diplom k čítaniu knihy od Tomáša Keltnera. Dá sa precítiť skúsenosťami, praxou, dá sa žiť cit, ku ktorému je potrebná skutočná pokora a sloboda. Človek je od prirodzenosti predurčený k rastu a vierou vo vlastný rast dostáva k dispozícii skutočné nástroje. Povyrástol som po prečítaní Transformace vědomí pričom vysokoškolský titul nemám, mám ale seba!

  Viera je mi mocou mocnejšou než diplom 🙂

  Ďakujem autorovi.

  Ľuboš

  1. Soňa

   Taky jsem vděčná autorovi… Již mám přečtený druhý díl a je to pro mě zřejmější… Moc ráda bych se s ním setkala osobně. Každopádně myslím, že pokud žák není připraven, učitel se neobjeví. A tak i když mi má intuice říkala, ať si koupím určitou knihu, k některém jsem se dostala až za delší dobu a pak jsem byla schopná je pochopit.

   Soňa

 10. Veronika

  Transformace umi byt pekne nepekna…Casto po sobe jsem mela naprosto silene stavy,ktere me hooodne vydesily…Jakoze jsem to nikdy predtim nezazila,tak manzel volal sanitku.Popadla me dusnost,neprirozene horko odnekud kolem bricha az do hlavy a brneni v celem tele,fakt hnus…V nemocnici to nazvali jako horcikovy zachvat,ale pozdeji jsem cetla clanek o trasformaci a tento stav jako jednu z mnoha priznaku.Musim rict,ze je to docela fajn zjisteni:-)))Mam sice k uzivani horcik ktery vzdy pomuze,ale taky jsem zkusila a s uspechem prestat tento stav bez pilulky jen s uvedomenim transformacni chvilky:-) a jo,je to uplne v pohode:-))

 11. Veronika

  Ahoj, děkuji za zajímavý a úsměvný článek. Všude se s letošním rokem straší a kdyby se vše odehrávalo, jak píšeš ve článku, snad bych se i těšila:)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *