Další dřevěné krabičky a šperkovnice


Dřevěné krabičky (dřevěné šperkovnice) opět v prodeji! Podívejte se do našeho e-shopu

Dřevěné krabičky (šperkovnice)

Milí přátelé dřevěných krabiček a šperkovnic. V minulém dílu krabičkového příběhu jsem vyráběl dokonalé dřevěné krabičky. Takové, za které bych se nemusel stydět. Nestyděl jsem se, věru ne, akorát se ukázalo, že byly tak pracné, že kdybych je měl ocenit podle času, který jsem na nich strávil, tak by je málokdo koupil. Svět si žádá zboží, které na první pohled dobře vypadá a rozpadne se až po záruční době.

Málokdo ocení preciznost mých krabiček, vždyť krabička je většinou pouze dočasná schránka pro něco mnohem cennějšího. Nebylo by to legrační, kdyby se obdarovaná bytost začala rozplývat nad dokonalostí krabičky a málem by zapomněla na vlastní dárek uvnitř?

Jdu vyrábět levné krabičky, které budou dobře vypadat a nebudou tak pracné. Jdu „katovat kosty“ (cost cutting).

Když jsem se zamyslel nad tím, jak nejlépe okatovat kosty, napadlo mě, že nejlepší by bylo se na krabičky „vydlabat“, ať na nich zkrachuje někdo jiný.

Anebo krabičky nelepit je z několika kousků, což je jedna z příčin jejich pracnosti, ale jednoduše je vydlabat ze dvou kusů dřeva.

Pustil jsem se do dlabání a mohu vám představit nový typ krabiček, které díky tomu, že jsou z jednoho (ze dvou) kusů, mohou mít zaoblené tvary, ba přímo k tomu vybízejí. Každý ať si vybere krabičku, která se mu líbí.

Nahoře jsou původní, lepené a dole nové, dlabané …

Dřevěné krabičky hranaté a oválné

Dub …

Dřevěná krabička dub, mahagon

Ovengkol (ovangkol, amazakoue), krásné dřevo z Afriky …

Dřevěná šperkovnice

Ostatní krabičky jsou mahagonové.

Pantík je ukrytý v drážce a je zajištěný mosaznými kolíčky, nenápadné zavírání je z mosazeného drátu, který se zastrkuje do dírky. Krabička je naolejovaná tvrdým olejem. Olej skvěle vypadá a je odolný vůči vodě a ohmatání. Krabičky jsou bio, eko a nebyly testovány na zvířatech.

Dřevěné šperkovnice

Zkušební cenu krabičky jsem stanovil na 140 Kč (změna na 240 Kč). Věřím tomu, že krabičky se blíží do stádia, kdy budou prodejné a budou moci konkurovat plastovým a papírovým krabičkám v obchodech nejen krásou, ale i cenou.

Katovat kosty budu dál s cílem zdolat stokorunovou hranici. Doufám, že se nedostanu do stádia, kdy krabičky budou lisované z dřevotřísky a bude na nich nalepená fotografie dřeva, jak se to děje u nábytku anebo u podlah. Dřevo je dřevo.

Chápu, že koupit si krabičku za sto čtyřicet korun a dalších šedesát korun dát za poštovné, to nezní příliš lákavě. To je jako kupovat zajíce v pytli. Krabičku by měl člověk potkat někde v obchodě, tam si ji osahat, ovonět a zjistit, že je to ona …

Pochopím, když si žádnou nekoupíte. Pokud přesto chcete pomoci mému krabičkovému byznysu, tak můžete hlasovat v anketě, abych věděl, co zákazníci žádají. Případně mi můžete napsat své požadavky na dokonalou dřevěnou krabičku. Děkuji za vaše hlasy, náměty, pochvalu a kritiku :-).

A můžete se těšit, až jednou v obchodě potkáte, anebo jako dárek dostanete krabičku s nálepkou Sdělano baj DeoSum.Com

Dřevěné šperkovnice oválné

Kontakt: deosum(zavináč)centrum.cz, mobil 777659495

Pokračování krabičkového příběhu … Proč nepíšu … a dělám na krabičkách

(Doplnění 4.9.2010: Milí čtenáři a zákazníci, v tuto dobu krabičky nevyrábím ani na zakázku. Přesto budu rád, když mi do komentářů napíšete, co se vám na krabičkách líbí a nelíbí a jaké byste chtěli. Co kdybych zase dostal chuť něco vyrobit…)

Doplnění 10.5.2016: Dřevěné krabičky (šperkovnice) opět v prodeji! Podívejte se do našeho e-shopu

64 komentářů u „Další dřevěné krabičky a šperkovnice

  1. VíTeK

   Dobrý den,

   Milá Zuzko, vyberte si, která se vám líbí (napište podle obrázku), a já vám ji pošlu zadarmo. Jako odměnu za to, že jste odhalila dokonalost ukrytou v krabičkách a byla ochotna ji ocenit … a abyste měla hezký zážitek 🙂

   Adresu mi prosím napište do e-mailu deosum(zavináč)centrum.cz

 1. Michaela

  Vaše dřevěné krabičky se mi moc líbí.Můj nápad zní…

  Zkusit krabičku kulatého tvaru (válec)bez pantíků – pouze s pokličkou

  Hodilo by se to jako taková šperkovnice na odkládání řetízků apod.

  Taky by jste tam mohl vyřezat např.jméno na zakázku:))nebo srdíčko, atd.na to víčko nebo na bok.

  Na tenhle web jsem zavítala kvůli výrobě mýdla, ale je tu i spousta srandy:))

  Hezký den a stále dobrou náladu.Michaela

  1. VíTeK

   Dobrý den,

   Děkuji za přání, povzbuzení a nápad. Kulaté jsem zkoušel, koukněte :-):

   https://deosum.com/wp-content/uploads/krabicky-soustruzene.jpg

   Nějak si mne nezískaly kvůli tomu, že dřevo se roztahuje podle vlhkosti a tak bych se u nich bál, že buď půjdou těžko zavřít anebo jim nebude držet víčko. Většinou se to nestane, ale když jí někdo nechá v mokru anebo jí postaví nad topení, tak by se to stát mohlo a pro mne by to byla ostuda. Zkoušel jsem tam dát gumové těsnění, jenže to už byl další materiál. Nebo by to šlo udělat pomocí magnetu nebo závitu. Nechám to otevřené … dokud mi nepřijde nějaký nápad, který to řeší …

   Hezký den … 🙂

   1. Michaela

    Kulaté krabičky se mi líbí víc, nebo ovál.Uzávěr bych řešila jen jako pokličku s mírným kuželem. Není přece potřeba nic důkladně zavírat, stačí jen přikrýt, aby se na věci neprášilo.Kdo by si dával šperky do vlhka?

    PS: Nemůžu se nepochlubit se svou první páteční výrobou mýdla…

    Mám asi 20ks a jsem na ně patřičně pyšná:)) Asi vidím všude spojitost s mýdlem, ale hranatá krabička mi příjde trochu jako mýdlenka.Hihihi

    …že bychom prodávali luxusní mýdla v dřevěných krabičkách:))

    1. VíTeK

     A jak velká by se vám líbila? Já jsem zkoušel cca 5 cm vnější průměr, aby se vešla do kapsy a do dlaně. A v té kapse by se nesměla otevřít a vytrousit obsah. Mírný kužel jsem okoukal z matrjošek, i mírný přesah …

     Jinak tvar mýdla je pro mne velkou krabičkovou inspirací 🙂 ke které směřuji v dlouhodobém usilování …

     Jen se pochlubte 🙂 můžete poslat odkaz, ať se inspirujeme.

 2. Majka Horneková

  Dobrý den pane Vítku,

  již delší dobu jsem přemýšlela nad Vašimi krabičkami, co jste vyráběl minule (tuším, že už to bude skoro rok) a náhle vidím Váš nový článek o krabičkách. Řekla jsem si totiž, že až vymyslím, jak užitečně krabičky využít, tak Vám to napíšu a pak si krabičku objednám. Bohužel jsem na nic nepřišla, ale stále ve mě vítězí touha krabičku vlastnit. Ráda bych si u Vás jednu objednala, ale líbí se mi více ty starší, slepované, hranaté:-). Cenu si prosím stanovte sám, ráda jí budu akceptovat, pokud bude v rozumné výši. Výběr nechám na Vás:-).

  Děkuji a přeji příjemný den. Majka Horneková

  1. VíTeK

   Dobrý den, původní krabičky nabízím za 200Kč + 40Kč dopravné.

   Buď můžete mít tu, co jste si vybrala, než jste jela do Ameriky (nebo kam to bylo), anebo si můžete vybrat jinou, anebo jsem vám jednu vybral. Je (podle mě) hezčí než ta, co jste si vybrala. Na té vámi vybrané mé kritické oko vidí drobné nedokonalosti.

   Pokud souhlasíte, tak mi prosím napište adresu a já posílám …

   Hezký den 🙂

   1. Marie Horneková

    Vítku, děkuji Vám za bleskovou odpověď. Ráda přijmu tu od Vás vybranou :-). Peníze chcete zaplatit převodem z účtu? Pokud ano, tak mi na mail prosím pošlete číslo. Adresa …

    1. VíTeK

     Já myslel poslat adresu na e-mail deosum(zavináč)centrum.cz Když zpětně dovolíte, tak jsem ji vymazal kvůli diskrétnosti. Nemusí každý vědět, že právě vy máte krabičku 🙂

     1. Marie Horneková

      Dobrý den pane Vítku,

      právě mi došla do rukou dřevěná krabička od Vás. Je překrásná… v mých očích naprosto dokonalá. Vážím si toho, že mám krabičku od Vás. Děkuji!

      Pěkný den. Majka.

      1. VíTeK

       Dobrý den,

       To jsem rád, pokud jsem vám mohl zprostředkovat dotek (hmotné) dokonalosti. Děkuji za pochvalu :-), protože mi dává chuť dělat další krabičky.

       Hezký den 🙂

  1. VíTeK

   Ahoj Vlaďko,

   Děkuji za návštěvu a pochválení. Ještě nějaké vymyslím.

   Hezký den přeju … už by to chtělo nějaký sluníčkový 🙂

  1. VíTeK

   Katko, děkuji za nápad a za pochvalu. Je hezké, že nejste lhostejná k prosperitě mé krabičkárny 🙂 Je to jedna z cest, jak se dostat k zákazníkům.

   Hezké dny přeji …

 3. Vlaďka Komlová

  Ahoj Vítku.

  Dlouho jsem tu nebyla,krabičky máš opět dovedené do dokonalosti,fakt krásná práce,tak přeji hodně nakupujících.

  Vlaďka

 4. Lenka

  Nádherná práce, obdivuji, když se někdo v dnešní době plné plastů vrací ke dřevu a myslím si, že lidé teprve začnou přicházet na to, co je pro ně dobré, co jim přináší harmonii a co opravdu potřebují, jak jste psal v článku o transformaci.

  Určitě v tom pokračujte, dřevo vyzařuje ohromnou sílu a ještě pokud to člověk dělá s láskou, tu sílu zdvojnásobí 🙂 ten fler.cz je dobrý nápad, chodí tam spousta lidí – kteří krásu Vašich krabiček rozhodně ocení.

  Jinak máte zajímavé články 🙂 děkuju hlavně za články o vlasech, návratu k přírodě… myslím že je důležité aby jsme snížili svou spotřebu všeho a uvědomili si, že toho vlastně tolik nepotřebujeme, všechno co potřebujeme je najít sami sebe a realizovat sami sebe…

  1. VíTeK

   Lenko, děkuji za pochvalu, vlídná slova a za prodejní tip. Výrobu krabiček jsem utlumil a tak je ani aktivně nepropaguji, ale děkuji za tip na fler.cz.

   Nepřipadá vám, že jsem vlasofetišistický úchyl? Představte si, že jsem dokonce vyrobil hřeben ze dřeva …

   Najít sebe sama a tvořit (i sebe sama) … hezké 🙂

 5. Lenka

  … ještě jsem chtěla říct, že se mi líbí právě ty nedokonalé krabičky, třeba i se škrábancem, nedokonale opracované s pantem, který je vidět a který má patinu, máte takovou krabičku vyfocenou u jiného článku. Samozřejmě většina lidí chce dokonalost… ale v nedokonalosti je větší krása

  1. VíTeK

   O té větě, že v nedokonalosti je větší krása by se dalo rozjímat (promýšlet a prociťovat). V tomto případě bych spíš řekl, že každému si líbí něco jiného. Já třeba (ve své přísnosti?) krabičku, která nejde zavřít anebo ve které je díra, považuji za zmetek a styděl bych se jí někomu nabídnout, ale je možné, že jinému by přišla dokonalá, protože by ji ani nechtěl zavírat a měl by jí otevřenou anebo by se tou dírou chtěl zvědavě dívat dovnitř.

   Hezké dny přeju 🙂

 6. Sonja

  škoda,že nemám peněz nazbyt…koupila bych si všechny které vám zbyly….jsem vyučená zlatnice a opravdu se mi líbí jak dokonale jsou souměrné..opravdu čistá práce,v době plné plastu a zmetků co se prodávají za příšerné peníze….každopádně mahagonové jsou nejpůsobivější….kdybyste náhodou nějakou zatoulanou měl podpořím vás alespoň tím…chystám se zařídit si dílnu a pracovat výhradně s mosazí,mědí a stříbrem…kdyby vás to zaujalo uvítám nápady návrhy a podobně…vaši stránku rozhodně přidám do oblíbených…a kdybyste přišel na to jak snížit náklady dalo by se uvažovat i o spolupráci…své zboží určitě raději svěřím dřevu než plastu…tak a teď jdu spát…i když odtrhnout se mi dělá velký problém:)

  1. VíTeK

   Sonjo, já jsem výrobu obnovil už několikrát, vždycky mi to nedá a přijdu na nějaký zlepšovák, pustím se do toho, udělám nějaké zkušební krabičky, pak jich mám plné zuby nebo spíš plné plíce brusného prachu, dám si pauzu, ale pak mi to zase nedá. Baví mě občas nějakou udělat, za peníze si koupit něco pro radost, ale živit bych se tím nechtěl.

   Leda je dělat jako luxusní zboží za hodně peněz, když už si člověk s každou krabičkou hodinu nebo dvě hraje. Ale to by chtělo předělat to drátkové zavírání, které moc luxusní není. Žel různá zavírátka, co se dají sehnat na mne působí ještě lacinějším dojmem.

   Hezké dny přeju 🙂

   1. Sonja

    no tak luxusní zboží dělat opravdu nebudu…na to bych musela mít mnohem větší kapitál vstupní a taky sama bych to nezvládla,ani zakázníky sehnat by nebylo jen tak chci vyrábět pro lidi bez rozdílu povolání a finančního zázemí…

    1. VíTeK

     Sonjo, také jsem začínal s myšlenkou, že budu vyráběl levné krabičky pro lidi … 🙂

     Tak ať se daří, pak můžete přidat odkaz …

     1. Sonja

      no…nechci být na vás zlá,ale to že nad nimi trávíte tolik času díky svému přehnanému puntičkářství nemůžete přeci účtovat lidem…ne že bych vám to vyčítala,jsem taky taková co se týče výroby šperku ale je to jen moje neefektivní práce nebudu kůli ní zvedat cenu…to rovnou ani nemusím rozjíždět živost těch nóbl firem tu je…ale kvalita pokulhává…nejdřív musím mít nějaké zákazníky a pak zvedat ceny…konkurence je ve zlatničině přeci jen mnohem větší…až to bude přidám ráda.

    1. VíTeK

     Pochvala potěší 🙂

     Což, o to, zájem o krabičky je, jenže je s nimi hodně práce a tak je dělám jenom v takovém množství, aby mě to bavilo. Kupců mám tak akorát 🙂

 7. Maja

  Ty Vaše krabičky, skvělý nápad. Jsou to takové milé zbytečnosti, které právě tím, že jsou krásné, vyjadřují, proč vůbec zbytečné nejsou. Krásy není nikdy dost:) Kdysi jsem dostala dřevěnou krabičku, v ní obyčejnou tužku, a k tomu přání: využívej svůj talent a piš, i kdyby to mělo být obyčejnou tužkou. K tomu talentu nevím, zastávám názor, že jediný talent nutný k tomu, aby člověk něco dělal dobře, je radost z toho, co dělá, ale pokud jde o tužku v krabičce, byl to snad nejhezčí dárek, co jsem kdy dostala. Mně se nejvíc líbí ta na fotce na dlani, to dřevo je nádherné, a to, co jste z něj udělal, taky. Ale sháním krásnou krabičku na jedno zvláštní mýdlo, není velké, jenže do téhle krabičky by se nevlezlo. Takže mám smůlu. Částečně. Aspoň jsem se pokochala a výraz "katovat kosty" jsem okamžitě adoptovala:) Mějte se, bavte se. Ať se Vám daří!

 8. Eva

  Nevím jak, ale nějak jsem se náhodou dostala na tyhle stránky. Moc mi to zvedlo náladu, tohle Vaše psaní.

  Člověče, Vy se mi líbíte!

  Vaše krabičky taky!

  Ale hlavně to "krabičkový myšlení", to je krásný!

  Ještě jsem to tady nepročetla celý, ale doufám, že to s těma krabičkama při prvním kotrmelci nevzdáte.

  Krabičky jsou totiž v našich světech strašně důležitý…

  1. VíTeK

   A nehledala jste tu "náhodou" něco o krabičkách nebo o něčem jiném?

   Dobrý den Evo,

   Pokud jste krabičkový příběh dočetla až do konce, tak už víte, kam jsem s krabičkami došel :-/.

   Nemám nic proti kotrmelcům … pokud to není do kopce, proti větru a v blátě … ale nebojím se budoucnosti, budu psát o něčem jiném …

   Děkuji za pochvalu a přeju vám hezké dny … 🙂

 9. Janka

  Krabičky sú kúzelné! nádherná práca! Držím Vám silno prsty!…náhodou som k Vám zablúdila, hľadám totižto nejaké vhodné krabičky pre istý účel, tieto sú však pre mňa cenovo nedostupné. Ale veľmi Vám fandím!

  1. VíTeK

   Janka, ďakujem za niekoľkonásobnú pochvalu 🙂

   (konec pokusného vysílání ve slovenském jazyku)

   Ať se vám daří … nacházet …

 10. Josef

  Dobrý den,

  s potěšením jsem shlédl Vaše super krásné krabičky včetně komentářů. Připojuji se k ostatním, kteří Vaši práci oceňují. Je smutné, že člověk, který takové věci umí, musí pracovat "jen pro radost", protože se to nedaří prodat.

  Stejně si myslím, že to prodejné je, protože se prodávají takové různé šunty, že by se prodejce a výrobce měl stydět.

  Náhodou jsem na Vaši stránku narazil, když jsem hledal kde bych mohl koupit malé kovové panty a zavírátka,chci vyrobit nějaké dřevěné krabičky pro potěšení přátel, nicméně jsem nenašel žádného prodejce. Pokud byste mi mohl poradit, uvítám.

  Přeji mnoho úspěchů a vězte, že se Vaše krabičky líbí.

  1. kVítek

   Dobrý den Josefe, krabičky prodejné jsou. Prodal jsem všechny. Problém je v tom, že je s každou cca dvě hodiny práce a kdybych si počítal nějakou důstojnou odměnu, tak by krabička stála několikrát tolik. A to by mi zase přišlo jako moc velká cena, ale možná, že to tak má být.

   Kontakt na výrobce pantíků vám pošlu e-mailem.

   Děkuji za pochvalu, to potěší 🙂

   Mějte se fajn.

 11. Ivana

  Vaše krabičky jsou opravdu nádherné, děláte i nějaké větší? Přemýšlím o svatebním daru pro kamarádku a velmi by se mi to líbilo jako pokladnička, do které bych jí dala vyleštěné desetikoruny a dvacetikoruny, aby měli s manželem příspěvek na cestování 🙂 Super by bylo, kdyby se dal dopředu malinký zámeček… Myslím, že by se to moc líbilo i rodičům, kteří by to mohli dát na jejich poklady dětem 🙂 Fandím Vám a radím, abyste se přesunul taky na Facebook, myslím, že si pro své výtvory získáte řadu fanoušků, kteří u vás budou rádi nakupovat 🙂

  1. kVítek

   Dobrý den Ivano,

   Děkuji za povzbuzení a za pochvalu. Krabičky jsem už několikrát pohřbil, ale pak jsem je zase oživil a právě v těchto dnes přemýšlím nad další inkarnací. A tak váš příspěvek beru jako znamení :-).

   Ale musely by být ještě hezčí :-). Například ten drátek se mi tam moc nelíbí. Napadlo mne dát místo něj magnety. Případně je schovat do stěny krabičky, takže by nic nebylo vidět a drželo by to zavřené.

   Krabičky by mohly být o něco větší, protože práce je s malou i s velkou podobná. Jak velkou byste si představovala? (A případně kolik by musela stát, aby pro vás byla atraktivní?) Jaký zámeček? Visací? Nebo zabudovaný?

   V tuto chvíli nic neslibuji, jenom se ptám. Nejdřív je potřeba udělat různé přípravky a ty se nevyplatí dělat kvůli jedné krabičce, tak bych zvolil nějaký žádaný nebo praktický rozměr. Například velikosti obálky. Budu rád za každý námět … Případně kdybyste mi poslala číslo na e-mail deosum (zavináč) centrum.cz, tak bych vám zavolal a vyzvěděl vaše představy o dokonalé krabičce 🙂

   Hezký den 🙂

 12. Anděla Janková

  Dobrý večer, po dlouhé době jsem narazila na krásný článek a ještě lepší výrobky. Krabičky jsou kouzelné a určitě velice pracné. Ale za takovou práci se nemusíte vůbec stydět!!!! Naopak budte hrdý, že umíte věci, které nikdo neumí a nechte si za to i pěkně zaplatit. Ruční práce je a nebude nikdy nedoceněna. Je to láska ,je to um, je to nevýslovná poctivá práce. Moc Vám fandím

  Mějte se báječně

  Jo a ten Fler není vůbec špatný nápad, sama tam prodávám a je to docela fajn:-)

  S pozdravem Anděla J.

  1. kVítek

   Dobrý den Andělo,

   Děkuji za pochvalu. To je od vás hezké, že jste napsala pár řádků. Člověka to povzbudí 🙂

   Krabičky dělám i nadále, ale jenom v takovém množství, aby mě to těšilo.

   Našel jsem si vás na fleru a protože jsem před několika týdny vyráběl batikované triko a chystám se na další, tak se mi líbí, co děláte. Je to krása 🙂

   Prosím vás, prozradila byste mi, jaké barvy používáte, jestli to netajíte.

   Ať se vám daří a těší vás to …

 13. M.

  Dobrý den,

  chtěla bych se zeptat, jestli byses se mnou podělil o to, jak se taková krabička vyrábí:) začala jsem si vyrábět doma kosmetiku ( krémy,mýdla atd. z čistě přírodních materiálů,olejů,másel) a ráda bych je dávala do dřevěných krabiček a ne do plastu! Tvé krabičky jsou nádherné, proto bych se ráda naučila tvou techniku. Já mám v plánu vyrábět menší, ne tak ,,mohutné,, krabičky- čím lehčí tím lepší. Budu moct šťastná pokud se mi ozveš na email- mnslbva@gmail.com

  s pozdravem,

  M.

  1. kVítek

   Ahoj M, děkuji za pochvalu. Moc tě nepotěším, na těchto krabičkách je několik operací, které dělám na CNC obráběcím stroji (počítačem řízená frézka), což asi doma mít nebudeš. Určitě by šlo udělat nějakou jinou technologii – truhlářskou, ale není to věc, která se dá napsat několika větami. Vždy by se muselo vyjít z toho, co přesně chceš vyrobit a z dostupných strojů a nástrojů, které máš k dispozici.

   Pokud se nechceš stát truhlářem, tak Ti spíš přeju, abys našla nějaký vhodný obal už hotový.

   1. M.

    děkuju za rychlou odpověď. Žádné takové náčiní doma nemám, takže je to asi docela nesmyslná představa. Já jsem právě brouzdala na internetu a žádné takové krabičky jaké bych si představovala jsem nemohla najít, tak mě napadlo že bych je vyráběla sama a byly by přesně podle mých představ,ale jak říkáš- bez speciální technologie je to asi mylná představa:) každopádně děkuju a ještě jednou chválím krásnou ruční práci

 14. Bára

  Dobrý den,
  při brouzdání po netu jsem náhodou narazila na tento článek a vaše krabičky. Jsou úžasné!! Chtěla bych se zeptat zda je možné od vás koupit takovou jak máte v článku na obrázku v dlani, líbí se mi ten tvar i tmavší barva.
  Moc děkuji za odpověď a budu se těšit na krabičku od vás.
  S pozdravem
  B.

  1. kVítek

   Výborný den Báro, děkuji za zájem, právě teď dokončuji několik krabiček a jedna z toho dřeva mezi nimi je 🙂 Vyfotím a pošlu vám obrázek…

 15. Michal Straka

  Dobrý den. Bylo by možné vyrobit dřevěnou krabičku na šňupací tabák? Je to v podstatě prach a neměl by se z ní sypat ven. Vaše krabičky se mi líbí. Představoval bych si něco na magnetky.

  1. kVítek

   Dobrý den, děkuju za zájem o krabičky.
   To by chtělo jinou konstrukci, ale nenapadá mě jakou.
   Krabičky už nevyrábím, jen doprodávám poslední kusy.
   Snad seženete podle vašich představ ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *