Rekonektivní léčení (RECONNECTION®) … zkušenost

Další z věcí, kterou jsem chtěl na svém léčitelském turné prozkoumat a případně se naučit, bylo Rekonektivní léčení. Na internetu jsem našel paní, která ho dělá, byla mi sympatická podle fotografie i podle ceny 777 Kč za sezení (ležení?).

„Rekonektivní léčení je nová forma bezdotykového energetického léčení, která jde za hranice všech dosud známých a používaných technik.“

Ptal jsem se, jestli musím přijít s nějakým problémem, nebo stačí, když budu zvědavý na to, jak to funguje. Prý v pohodě, chodí i lidi, kteří chtějí pocítit energii.

To je přesně to, co jsem chtěl, pocítit energii, zažít důkaz, že to funguje.

S rekonektivním léčením a RECONNECTION® přišel pan Eric Pearl původně chiropraktik. Poté, co se stal svědkem zázračných uzdravení svých pacientů a začal pátrat, co je za tím, dopátral se k cikánce, která mu za 333 dolarů “spojila poledníky jeho těla s poledníky této planety, které nás spojují s hvězdami a planetami”. Váhal, neměl právě zbytečných 333 dolarů a bylo to pro něj hodně peněz, … ale šel do toho a to odstartovalo jeho hvězdnou kariéru. Proto také osobní RECONNECTION®, které poskytuje on a jeho následovníci stojí 333 dolarů.

RECONNECTION® je prý nade všemi energetickými léčbami a kdo ho dělá, nemusí už dělat nic dalšího. Léčitelské techniky, které jsme na této planetě měli až doteď, jsou podmnožinou RECONNECTION®.

Já jsem nešel přímo na osobní RECONNECTION® za 333 dolarů, ale na pouhopouhé rekonektivní léčení za 777 Kč. Erik ve své knížce RECONNECTION návrat k léčivé energii píše, že tyto nové energie v tuto dobu přicházejí na Zemi a člověk je může získat i z jeho knihy. Ne však v takové dávce jakou získá při osobním rekonekšnu.

Přivítala mne milá paní Romana, vyčůral jsem se, umyl si ruce, sundal si boty, lehl si na záda na masážní lehátko (hurá, nebudu si lámat krk jako při prvním shiatsu na břiše) a ona nade mnou (bezdotykově) mávala rukama.

Kromě občasného nutkání podívat se, co se děje, jsem necítil nic. Žádné energie, žádná světla … žádné záškuby … nic. Kdybych se alespoň pomočil, měl bych důkaz, že to funguje, takhle jsem odcházel s tím, že všechny výše uvedené jevy mohou být dílem autosugesce … vyhozených 777 Kč.

Jenže ono ty vyhozených 777 Kč nebylo. Hlavní poselství tohoto sezení mi bylo předáno jenom tak mimochodem. Když jsem se paní Romany ptal na ty rekonektivní léčivé energie, řekla mi, že stačí, když dá člověk ruce na sebe, takhle … pak je oddálí a zase přiblíží … tak tu energii cítí. Doma jsem si to vyzkoušel a cítil jsem to! Když dám ruce od sebe, přibližuji je a vzdaluji, tak cítím, jakýsi pružný odpor (na obrázku modře). Dokonce když jednou rukou pohybuji, cítím, jak mne to v té druhé lechtá. Taková maličkost, stačí si to vyzkoušet. Že mě to nenapadlo, ušetřil bych 777 Kč.

energie-ruce

(Později navštívím kurs Ruce Světla, kde budeme takto osahávat jednotlivá energetická těla, která se rozprostírají v různé vzdálenosti od fyzického těla a budeme zkoušet vidět auru.)

Celé to dopadlo jinak, než jsem si představoval, ale vlastně jsem dostal víc, než jsem chtěl. Chtěl jsem cítit energie a cítím je ve svých rukách. A ještě se mohu pochlubit tím, že jsem dostal energie přímo od Erika Pearl, protože ta paní je má od něho. Dělám si legraci, myslím si, že ty energie ucítí většina lidí, co to zkusí. Vtip je v tom, zkusit to … tak si to můžete zkusit a pochlubit se v anketě.

V tomto článku ponechám stranou, co si myslím o léčbě energií. Vlastně neponechám, když už jsem to nakousl. Myslím si, že to v žádném případě není královská a nejvyšší léčba. I když funguje a dokáže zdánlivé zázraky, léčba, kterou považuji za královskou vychází ze svobodné vůle člověka, který se chce změnit a tím se uzdravit. Jakoukoliv energetickou léčbu považuji za kopanec, anebo pohlazení, které člověka nasměruje nějakým směrem. Ten, kdo zažil při energetické léčbě zázrak, ten už měl ten zázrak připravený ve své duši. Lehnout si na záda a nechat se za 777 Kč uzdravit anebo za 333 dolarů napojit na vesmírné energie, takhle svět nefunguje.

Mimochodem (to nejdůležitější na závěr), ptal jsem se jedné moudré paní, která umí číst v lidské duši, jestli potřebuju nějakou iniciaci, zasvěcení nebo napojení, abych tuto schopnost (číst v lidské duši) získal také … a ona řekla, ne, tu schopnost máte také, má ji každý … jen vám zatím není dovoleno ji používat.

Takže otázka není kam jít a kolik peněz zaplatit za energii nebo iniciaci, otázka je, jak ze sebe udělat člověka, kterému je dovoleno používat svoje přirozené schopnosti, které má zakázané do té doby než se naučí s nimi spravedlivě zacházet.

Například pokud by lidem bylo dovoleno vyléčit jakoukoliv nemoc, ta nemoc by ztratila svůj význam jako výzva člověka ke změně, jako upozornění člověku, že něco nedělá dobře.

Česká stránka The Reconnection

Video s Erikem Pearl

Návod na pocítění energie:
Položte ruce na sebe, jak když tleskáte nebo je mírně překřižte. Pravou ruku můžete otočit do polohy 10 hodin na ciferníku a levou do polohy 2 hodin. Třete dlaněmi o sebe, aby se rozproudila energie. Pak dlaně pomalu dávejte od sebe a zase přibližujte a vnímejte, co se děje. Měli byste cítit pružný odpor mezi rukama, jako byste stlačovali gumový balonek anebo jako byste hladili vítr … (pocity jsou na obrázku modře). Pokud nic necítíte, oddalujte pouze jednu ruku a v té druhé to ucítíte snáze.

30 komentářů u „Rekonektivní léčení (RECONNECTION®) … zkušenost

 1. Mawenzi

  Už jako děti jsme si hráli s tím, že jsme zkoušeli jak daleko musí být ruce, aby jsme tuto energii přestali cítit…a zcela subjektivně když jsme pak "tvořili koule" a jiné věci, tak zda se může tato věc cítit i při větších a větších vzdálenostech… zda je možné toto cítit ze stromů, ze stolu… z čekoholi. Ale nikdy mě nenapadlo zkoumat, co že to vlastně je a kromě občasného používání proti mrznoucím rukám mě vlastně nikdy nenapadlo, zjistit si o co že to jde… teď jste mě navnadil a podsunul brouka, že bych si to měla zjistit. Moje babička léčí pomocí reiki a moje teta zase "tvrdí, že v minulém životě byla čarodějnice" Možná že přece jen něco podobného v sobě každý má a jen to v sobě probudit… přeji hodně štěstí ve vaší poznávací cestě zkrz, čtu docela napjatě pokaždé když něco přídáte:)

  1. VíTeK

   Když dám ruce metr od sebe, tak je to pořád cítit. Zajímavé by bylo zkoušet to s někým druhým, a pořád se vzdalovat …

   Podle Erika Pearl energie roste se zvětšující se vzdáleností, což mi přijde jako fyzikální nesmysl, protože v hodně velkém vesmíru by ty energie nabývaly hodně velkých hodnot. Spíš si myslím, že ta energie a (informace) jde poslat tam, kam je potřeba a v dostatečném množství.

   Děkuji za přání "štěstí", mějte se fajnově … 🙂

  1. VíTeK

   Dobrý den,

   Článek jsem četl. Nemyslím si, že by energie byly "minimálně k ničemu", jak píše Aluška, ale spíš, že je správné je používat pouze v některých situacích. Žel lidé a léčitelé ty situace nerozlišují a používají energie jako spotřební materiál, stejně jako léky chemické i přírodní, bez znalosti příčiny onemocnění. Tím, že si vylepšují energetiku a mírní bolest, tak se vlastně vzdalují od uzdravení …

   Hezké dny a dostatek energie … 🙂

     1. Věra

      A v ní má Alue mapsáno že energie jsou k ničemu ?? Já to tam neviděla. Bylo to v těch souvislostech trošku jinak. Váš článek Rekonektivní léčení je pěkný. Je tam znát velký posun. Přeji vám další takové články. Psát ale do komentářů mi přijde už celkem plýtvání časem. Někdy zase nakouknu. Budu se těšit na vaše další články od srdce. Mějte se pěkně 🙂

      1. VíTeK

       Je to tam napsané takhle:

       "Reconnective healing znám 🙂 … Můžu ti to říct asi tak, že tohle je věc minimálně k ničemu."

       Mějte se …

       1. Věra

        Jo jo to už je něco jiného než že energie jsou k ničemu. Vy jste zase napsal, cituji : "Kdybych se alespoň pomočil, měl bych důkaz, že to funguje". Tak jaký je v tom rozdíl? Oproti slovům Alue, která říká, že je to minimálně k ničemu. To že je mezi dlaněmi energie, je hezká informace která se k vám dostala. Svoji dceru jsem tak mnohokrát intuitivně léčila.Sama pak i vyžadovala abych jí ruce na bolavé místo přikládala.Vždyť vy sám když jste se někdy uhodil dal jste si na to místo už jako malý ruku nebo ne? Zkuste si třeba uvědomit kde máte ruce když se pohodlně uložíte ke spánku. Většinou člověk podvědomě a intuitivně položí ruce kam je to potřeba. Pěkné odpoledne 🙂

        1. VíTeK

         Omlouvám se za nepřesnost (Vítku dávej si pozor …), hlavní je že si už rozumíme. Právě jsem si promnul oči 🙂

   1. kVítek

    Cože, Aluška je členkou sekty? Já myslel, že je to andílek … 🙂

    Duchovní hledání je spojené s blouděním, protože většina lidí si neuvědomuje, co vlastně hledá, jak to pozná a kde to najde. A tak je celkem normální, že člověk zabloudí i do nějaké sekty nebo ji založí, aby si vyzkoušel, co mu to přinese.

    Beru tuto zprávu s rezervou a očekávám, že se časem dočtu, že jsem také členem nebo obětí sekty.

    1. KROKODYL

     Kazdy jsme “”obeti neceho””… Casto slycham od lidi jak jsou obeti zleho kapitalisty ktery jim dava mizernou mzdu a naopak lidi kteri rikaji ze jsou obeti systemu, ktery pracovitym, uspesnym a vzdelanym bere penize a podporuje flakace a kupuje si jejich voliccke hlasy…

     Ja jsem nejradeji “”v”” obeti sve drahe a milovane zeny. Miluji Te Verusko.

     1. kVítek

      Zkouším z toho vydolovat nějaké ponaučení … snad, že kdo se s někým objímá, nestane se tak snadno obětí sekty. Což není takový nesmysl, jak to vypadá, protože si spolu taky povídají a tříbí si názory na různé věci i sekty.

 2. Jarmila Klaudingerová

  To co je tady popisované jako Rekonektivní léčení-je podobné-Jak léčit Energií od Teda Andrevse.

  Tu knihu mám a hodně jsem se z ní naučila,neboť ještě před tíim ,jsem vnímala ve svých dlaních energii. Možná Vás to naštve,možná si tu knihu koupíte a prostudujete- Celý název je -PRŮVODCE LÉČITELE aneb Jak léčit energíií. Přeji hezký večer.Jarmila Klaudingerová

  1. VíTeK

   Proč by mě to mělo naštvat? 🙂

   Děkuji za upozornění na knihu. Nicméně to vypadá, že je vyprodaná, tak bude trvat delší dobu, než ji někde potkám …

   Hezké dny přeju 🙂

 3. David

  Tuhle enrgii jsem cítil už dřív. Když se na to podíváme trochu podrobněji, zjistíme, že všechno kolem nás i my sami jsme energie, tak proč by to nemohlo fungovat ?? 🙂

  1. VíTeK

   Otázka je, jestli je ta energie k něčemu, nebo jestli je jenom na hraní. Alternativní léčitelé a zasvětitelé na ni nedají dopustit a vymýšlejí nové formy zasvěcení do nových energií (a mastí si kapsy), kdežto naše klasická medicína ji prakticky ignoruje. Takže mě nezbývá, než to prozkoumat a udělat si vlastní názor.

   Hezké dny přeju … 🙂

 4. jirka

  Funguje to.Mám i nějaké teorie jak to funguje.Sám jsem zkoušel mé známé vyléčit záda …. povedlo se!!!!!Mám i jiné zážitky.Pokud jste někdo od Pardubic .Můžem se sejít a popovídat si o tomto.A co bych doporučil si přečíst za knihu jestli mohu .Kniha se jmenuje MOC PODVĚDOMÍ

  1. Michaela Pilná

   Dobrý den Jirko,

   jsem z Pardubic a ráda bych poznala někoho, s kým bych si o energiích mohla popovídat. Jsem v prvopočátcích a hledám člověka, který má s využíváním energií vlastní zkušenosti a nedělá mu problém se o ně podělit.

   Předem Vám děkuji za odpověď.

   Michaela

 5. Marie

  Občas o našich vlastních schopnostech, které jsme díky civilizaci "zapomněli" mluvím se svými dětmi. Často na některé jevy nenacházím ten správný výraz či to neumím přesně vysvětlit. Jako třeba, proč nemůžeme používat veškerou kapacitu svého mozku a k čemu jí tedy tolik v hlavě nosíme. Tato vaše věta hodně vystihuje:

  Takže otázka není kam jít a kolik peněz zaplatit za energii nebo iniciaci, otázka je, JAK ZE SEBE UDĚLAT ČLOVĚKA, kterému je dovoleno používat svoje přirozené schopnosti, které má zakázané do té doby než se naučí s nimi spravedlivě zacházet.

  Zkušenostmi se k ní vlastně musí dopracovat každý. To, co lze nazvat zkušeností se mi zdá být hodně tvrdé – zdá se mi to nebo je to fakt?

 6. Marie

  Nejen tato zde publikovaná informace mě neustále utvrzuje v tom, že nejdůležitější část lidského života je nepřetržité učení se až do smrti, ne jen po dobu školních let. Aby odpadla ze společnosti manipulace s masami, které ve všech souvislostech způsobují i přelidněnost planety a tím pádem nepřehlednost nekalých praktik duševně deformovaných lidí s temi relativně zdravými a žijícími na úkor jejich energie. Fakt – hotový Matrix.

 7. Lemko

  Lidi podivejte se.

  Všechno je to o citlivosti vašeho těla, vodě a zemním magnetismu a pak ještě něco od Boha.

  Ale… je na světě hodně lidí, kteří milujou peníze a hmotné statky více než třeba bližního svého, přírodu, zvířata.

  Ti pak něco slyšeli o léčitelech… nebo možná některého navštivili a už si myslí, že mohou léčit a že je to snadné. Není… a někdy je to dost vyčerpavající. Zvlaště, když lečitelovi okolí nepřeje anebo závidí.

  A člověk, který to chce dělat, by to neměl dělat jako zaměstnání… tedy zisk z léčitelství by neměl být jeho hlavním příjmem (to je můj názor ale někdo může argumentovat jinak).

  Ono pobyt pacienta u léčitele nejde vymezit na třeba "hodinu" nebo jinak ohraničenou dobu.

 8. Terka

  Ahoj všem,

  jelikož jsem před tím, než jsem absolvovala Reconnection, sama hledala zkušenosti lidí, které ho také podstoupili, abych věděla co čekat a zda to funguje, rozhodla jsem se i já přispět svou zkušeností. Pár měsíců zpátky, jsem i já podstoupila Reconnection. Předtím i 3 rekonektivní léčení (RL). Po třetím RL jsem najednou pocítila nutkání, že bych měla jít i na Reconnection. Jako by mi nějaký vnitřní hlas říkal, že je to pro mě dobré, nedokážu to popsat. Každopádně jsem na to neustále myslela a začala hledat na netu reference od lidí, které tím prošli a nakonec se rozhodla na to jít. Energii jsem cítila při všech RL v podobě tepla i slabého brnění a lechtání, musela jsem se smát 🙂 I jsem měla zvukové vjemy, hlavně se mi zesílil zvuk (slyšela jsem např. zpět ptáků jinak než obvykle, jako by víc melodicky, zvláštně, těžko to popsat, slyšela jsem i lidi na ulici, jako by byly hodně blízko mě, jako bych i na té ulici stála, slyšela jsem i povídání lidí – ne jednotlivá slova, i tramvaje a auta, celkem dost hluk, pokaždé jsem si říkala, že by ta paní, co mi RL i Reconnection dělala, měla pořádně zavřít okno, že je to rušivé. Ale okno bylo zavřené a před i po RL jsem už hluk neslyšela 🙂 Po RL mi pár hodin poté zesílený zvuk zůstal, slyšela jsem jak rys 🙂 Ale to trvalo jen pár hodin. Pak to zmizelo. Po Reconnection mi tato "schopnost" zůstala. Ale jen v podobě toho, že slyším zvláštně jen ty ptáčky venku, což je podivné 🙂 Každopádně je Reconnection jsem stále na tuto energii napojená, cítím neustále brnění rukou a nohou, nebo celého těla pokud si to uvědomím (když si energii uvědomíte, zesílí se vám!). Tak si můžu dělat už teď sama RL, jelikož si dokážu energii sama zesílit kde potřebuji. Např. včera v noci mě chytla esíčka (bolest kříže), zkusila jsem si tam "nahnat" energii a za chvíli jsem cítila už jen velké teplo v té bolestivé oblasti a přestalo to. A já pak usnula ani nevím jak 🙂 I energii mohu předávat dál (lidé, kterým RL dělám, ji cítí, zda probíhá samotné léčení, to netuším, zatím se nikomu žádné zdravotní problémy nevyřešily, ale dělala jsem to jen dvěma lidem, takže těžko říct). No co říct závěrem – díky Reconnection se u mě změnilo hodně věcí – cítím neustále energii, díky které jsem klidná (i manžel se nestačí divit :-), což neznamená, že se nedokážu vytočit, to dokážu, ale rychle se zklidním, což předtím u mě nebylo možné. Já říkám všem, že jsem jiný člověk. Mám jiné myšlení. Věci, které mě dřív strašně deptaly (měla jsem občas silnější deprese), mi dnes nějak vůbec nepřijdou na mysl a když už se stane, rychle odejdou, aniž bych na ně myslela a užírala se jimi. Dále cítím takovou podivnou jednotu s vesmírem, a vůbec se vším živím, velkou empatii, těžké to popsat. A dokonce mě to otočilo směrem k duchovní literatuře 🙂 Najednou mám chuť číst takové knihy, kreslit mandaly, meditovat, no zkrátka je to u mě podivně jiné 🙂 Ale je mi opravdu dobře. Vždy mně hodně pomáhala homeopatika, autopatie, reiki nebo regrese, ale to mně pomohlo vždy jen na chvíli. Takové energie a takového převráceného myšlení, jaké teď mám, jsem s pomocí ničeho jiného nikdy nedosáhla.

  Můj závěr je tento, vy si sami udělejte svůj. Ale radila bych, abyste to udělali až poté, co to sami vyzkoušíte…

   1. Terka

    No a po nějakém čase se opět vracím k tomu, abych doplnila co se dálo změnilo od té doby, co jsem psala první příspěvěk 🙂

    Stále je mi báječně, dá se říci, že snad ještě lépe, jako by se ten účinek zesiloval. Duchovně jsem dost povyrostla, je to "nářez" jak říkávám s oblibou když komentuji svůj vývoj 🙂

    RL jsem dělala dalším lidem, pomohla jsem odstranit bolesti hlavy, jak momentální, tak chronické. Kamarádky chlapeček (9 let) má rozštěp páteře, je ochrnutý na spodní část těla. Když jsem mu dělala RL, kromě jiného se mu i lehce začaly hýbat nohy. Po skončení RL se mu začaly hýbat svaly na nohou, přesně řečeno měl jako by křeče ve svalech nohou, takže měl takové silné tiky ve svalstvu. Už tomu jsem se divila. To pokračovalo prý ještě asi 2 další dny, ale jen párkrát denně. Pátý den po RL ho začala bolet mícha, což se u něj stalo jen jednou v životě a to když byl malý a dle lékaře to znamená, že se mu obnovují nervové buňky, tzn. že i RL donutilo jeho tělo si obnovit další buňky!!! To trvalo dva dny. Po pár dalších dnech mi kamarádka říkala, že bolest hlavy, kterou pravidelně má je slabší. Dnes, cca po 3 týdnech už bolest hlavy není! Samozřejmě se může vrátit nebo ho bude bolet hlava jen lehce, ale zkrátka teď je bez bolesti. Největší pokrok, kterého jsme dosáhli je ten, že když sedí na vozíku, dokáže zvednout nohy lehce nahoru, předtím s nimi nemohl hnout vůbec, necítil je! Nevím jak to bude pokračovat dál, zda se ještě něco zlepší nebo se naopak vše vrátí k normálu, ale dnes mohu říct, že se u něj pár věcí zlepšilo, včetně té posledně zmiňované, která je dle mého opravdu zarážející… Dělala jsem mu dnes druhé RL, po něm měl opět záškuby v nohou, ale o něco menší, poté se mu začal chvět i hrudník a nakonec brada, to vypadalo spíš jako že je mu zima a drkotá zuby :-), ale bylo mu prý teplo, tak to byla reakce na RL.

    A když se vrátím ke mně, spolu s Reconnection ke mně přišla i schopnost automatického písma, z toho jsem také hodně paf, zatím zjišťuji o co se přesně jedná a kterým směrem mě to posune.

    Zkrátka od té doby co jsem absolvovala Reconnection, se stále jen divím a žasnu kam mě to dokázalo hodit a jak jsem se změnila…….

    1. kVítek

     Co na to říct? Je skvělé, že se dějí "zázraky" a nemocní se uzdravují … Nebo spíš se dějí věci, kterým zatím zcela nerozumíme a tak nám připadají zázračené …

     Uvidíme, kam vás to hodí … 🙂

     1. Terka

      Výstižně řečeno, opravdu tomu všemu také nerozumím, ale ať už je to cokoliv, ať je to nějaká rekonektivní síla nebo jen jakási podivná energie, je mocná, funguje, je cítit a uzdravuje… A to je to hlavní! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *