Kniha Čtení aury všemi smysly – Rosetree Rose

Kniha Čtení aury všemi smysly - Rosetree Rose

Řekl jsem si, že se naučím vnímat auru a naučím se “pracovat s energií”. Abych získal nějaké návody, koupil jsem si tři knihy o auře (Aura terapie – Léčení vibračního pole člověka – Nina Dul, Čtení aury všemi smysly – Rosetree Rose, Aura v každodenním životě 2 – Manuela Oetingerová).

Knihy jsem prolistoval, přečetl si pár odstavců a seřadil je podle dojmu, který na mě udělaly, abych si nejdřív přečetl to nejlepší.

Druhá kniha v pořadí byla …

Čtení aury všemi smysly – Rosetree Rose

Tato kniha je pro mne v tuto dobu vynikající. Už dlouho se mi nestalo, abych nějakou knihu přijal s tak velkým souhlasem. Je to tím, že v knize je víc otázek než odpovědí. Autorka nepřináší poznatky jako že vyrovnaná první čakra se točí po směru hodinových ručiček, viz. Barbara Ann Brennan – Ruce Světla nebo že vyrovnaná první čakra se točí po směru hodinových ručiček u mužů a obráceně u žen viz. Nina Dul Léčení vibračního pole člověka. Nedozvíme se ani která barva co znamená. Celá tato kniha je o tom, jak zapojit do vnímání všechny smysly do co nejhlubší úrovně a jak si vytvořit svůj vlastní slovník, co co znamená.

To je to, co tak nějak tuším od začátku. Že barvy čaker, směr jejich otáčení a snad i jejich počet si člověk může zvolit sám, protože to celé má podobný význam jako ikonky na ploše počítače. Je to jedna z možných interpretací. Sami si můžeme na ploše počítače přiřadit jednotlivým programům svoje ikonky a můžeme si je uspořádat, jak chceme. Stejně jako si můžeme vymyslet svůj vlastní jazyk, kterým pak můžeme komunikovat se svým partnerem anebo se svým bohem.

Proto se také lidem zjevují bytosti, ve které věří. Kdo věří v Ježíše, zjeví se mu Ježíš a kdo věří lesním skřítkům, tomu se zjevují lesní skřítkové.

Naučit se vnímat skutečnost a popsat ji svými slovy je užitečnější než naučit se používat slova někoho jiného a pokoušet se jimi vyjádřit, co vidíme, slyšíme …

Na rozdíl od předchozí knihy (Aura terapie – Léčení vibračního pole člověka) tato je praktická a plná návodů na zkoušení.

Příště napíšu několik vět o knize Aura v každodenním životě 2 – Manuela Oetingerová

2 komentáře u „Kniha Čtení aury všemi smysly – Rosetree Rose

 1. petr

  ahojky,

  cituji:"Proto se také lidem zjevují bytosti, ve které věří. Kdo věří v Ježíše, zjeví se mu Ježíš a kdo věří lesním skřítkům, tomu se zjevují lesní skřítkové…."

  proč se ale všem zjevuje pan Kalousek?Dokonce i mi,který v něho nevěří?

  @

  ……………..

  1. VíTeK

   Vysílání hmotné televize nejde ovládat myšlenkami. Tam se všem zjevuje to, co právě vysílají … dobrá zpráva: jde vypnout :-). Špatná zpráva: i když to divadlo vypneš, stejně ho budeš platit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *