Evropský stabilizační mechanizmus (ESM) – cesta do EURO otroctví

Poslanci včera odhlasovali závazek 350 miliard Kč pro Evropský stabilizační mechanizmus (ESM). Senátoři tak učinili už dřív.

Slyšeli jste někdy o nějakém ESM?

Pokud ne, je to tím, že 350 miliard není pro média a politiky příliš zajímavá částka, aby se o ní nějak zvlášť zmiňovali. Zato sedm milionů, které měl David Rath v krabici od vína, nasytí média na několik dnů či týdnů jako hlavní téma.

Doporučuji krátké video o ESM. Nechápu, jak pro tohle může někdo střízlivý z poslanců nebo senátorů zvednout ruku …

Vysvětlení ESM od pana Kalouska a pana Nečase

Doufám, že se společná měna EURO zkolabuje do té doby, než ho stačíme přijmout, a na ESM zbude jen hořká vzpomínka, do čeho nás chtěli naši volení zástupci zatáhnout …

10 komentářů u „Evropský stabilizační mechanizmus (ESM) – cesta do EURO otroctví

 1. Peter

  Mám nevýslovnú chuť si ísť zastrieľať na pohyblivé terče do parlamentu. Ako toto svinstvo s prepáčením môže prejsť ??!! 1 Milión by mne osobne stačil na 5-6 rokov bez problémov ale 350 Miliárd ???? Prosím ? Hneď to treba zastaviť to je verejne vykorisťovanie ak budú protesty tak v pohode pôjdem aj do CZ ak samozrejme nebudem mať školu.Ak niekto po zhliadnutí dokumentu o ESM má pochybnosti o NWO tak už vážne neviem čo si mám potom o ňom myslieť.

 2. Tomas

  Pokud by jste studovali ekonomiku přídete nato že nejde ukrást národu víc než tolik kolik si nechá líbit . Jinak řečeno ať únije zkouší cokoliv neudělá z nás větší idioty než jsme. Smutné je že jsme ovce !!!!!

  1. kVítek

   Trapné je, že politika a stát není zamýšlena jako služba s konečnou cenou, ale služba, která je schopna člověku odčerpat maximum peněz.

   Jakoby člověk přišel do obchodu koupit si auto a tam mu řekli, cena vozu je taková, kolik z vás různými daněmi, pojištěními a poplatky dostaneme.

   Pravice daně snižuje, aby se vybralo víc. Levice naopak daně zvyšuje, aby se vybralo víc. Oběma jde o totéž – vybrat víc. Je to jedna parta (partaj).

   1. Tomas

    Jde o něco úplně jiného jestli jste to chlapci ještě nepochopily je to klasická forma otroctví jen v moderním obalu jde o to udělat z lidí otroky sloužící panstvu . Jen se to jinak jmenuje než dřív a má to hezčí obal . Nejde o daně chtějí lidi dostat do situace , aby celý život otročili na vrchnost . Nedej bože , aby šli do penze a přestali otročit .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *