Ženy ženám – Women´s summit 2012

Ženy ženám

Protože se poslední dobou zabývám tím, jak z otupělého muže udělat citlivého a milujícího partnera, sleduji víc věci, které se týkají žen.

Koupil jsem si knížku Barbara de Angelis – Tajemství žen, která by každý muž měl znát.

Dokonce jsem se přihlásil do e-mailového kursu sebevědomí pro ženy. Chodily mi e-maily s oslovením “báječná ženo!” a taky “moudrá čarodějko” :-).

Vyznat se v sobě, propojit tělo a duši, rozum a cit, vytvořit kvalitní vztahy a být šťastný.

To je to, oč tu jde. A je jedno, jestli jsme muž nebo žena.

Ženy jsou v tomhle o krok napřed i v byznysu a tak Alice Kirš připravila online konferenci Ženy ženám – Women´s summit 2012.(Akce už online proběhla a prodává se na DVD.)

„Women´s summit jsem vytvořila se záměrem a přáním umožnit ženám porozumět sami sobě, svému tělu, vztahům, ve kterých žijí, včetně vztahu k práci, penězům, zkrátka životu s ženskou duší. Aby se v něm cítily naplněné a spokojené. Věřím tomu, že pokud je šťastná žena, je šťastný i muž, děti, rodina a celá společnost.“

V online konferenci vystoupí 8 žen se svým příběhem, jak začaly svůj život žít jinak. Následně v placené části budou předávat své ženské know-how.

Témata jsou: Sebeláska, emoce, emoční inteligence, ženský time-management, menstruace, ženské kruhy, ženské rituály, sexualita, těhotenství a porod, žena a byznys.

Věřím tomu, že akce Ženy ženám je prospěšná i pro muže. Pokud se podívají na úvodní videa zdarma, pomůže jim to nahlédnout do ženského (i svého) světa. Na rozdíl od autorů bestsellerů jako například Muži jsou z Marsu ženy z Venuše, si myslím, že muži i ženy jsou si velmi podobní. Mají stejnou duši (s jinými zkušenostmi) a touží po stejných věcech. Být zdravý, šťastný, úspěšný, milovat a být milován.

Akce Ženy ženám je pozoruhodná také tím, že jde o skvělou ukázku toho, jak se dělá info marketing. Jak se vydělávají peníze tím, co milujeme a jak se to prodává lidem … pomocí internetu. Tento článek vypadá jako placená reklama a já opravdu jsem “mediálním partnerem”. Rád podpořím věc, která se týká osobního rozvoje, a považuji ji za užitečnou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *