Táňa Fischerová – můj kandidát na prezidenta ČR

Táňa Fischerová - kandidát na prezidenta ČR

Obrázek jsem převzal ze stránek http://prezidentkatf.cz/

Přestože jsou volby tajné a volební hlasy se schovávají do obálky, nemám důvod k tomu, abych tajil své kandidáty. Když budeme otevřeně mluvit o svých kandidátech a budeme je porovnávat, tak se nám podaří vybrat toho nejvhodnějšího. Pokud bych se chystat udělat chybu, tak mne na to můžete upozornit a já můžu hledat lepší řešení.

Z politických stran je můj favorit Svobodní Petra Macha a z kandidátů na prezidenta je to Táňa Fišerová.

Proč?

Už dávno si myslím, že by v politice mělo být víc (rozumných) žen, aby politika nebyla jenom o kalkulování, jak z občanů vytáhnout co nejvíc daní a jak si za ně výměnou za přerozdělování nakoupit co nejvíc volebních hlasů.

Ženy se víc řídí svými pocity a intuicí a tak se i řídí tím, co je správné. Nacházejí to ve své duši. Muži používají hlavně mozek a kalkulují. Proto by mělo být v politice víc (rozumných) žen, aby se tam skrze srdce a intuici dostalo víc čistých a spravedlivých myšlenek. Naivní, že?

Táňa Fischerová se mi navíc líbí jako žena. Má krásné dlouhé a šedivějící vlasy. Nemá potřebu si je barvit a dělat ze sebe někoho jiného. (Je to prvotřídní přírodní materiál.)

Na milý projev Táni Fišerové se můžete podívat ve videích na stránkách Cesty k sobě …

Táňa Fischerová, Nejen o politice

Táňa Fischerová, Otázky a odpovědi k prezidentským volbám

Táňu Fišerovou budu volit také proto, abych nedal hlas kandidátům, kteří pojali politiku jako byznys. Těm, kteří desítky let politikaří, mají kolem sebe profesionální volební týmy, utrácejí desítky milionů za reklamu … hrají před námi demokratické divadlo … a ve skutečnosti společně tunelují, rozkrádají a rozprodávají naši zemi.

11 komentářů u „Táňa Fischerová – můj kandidát na prezidenta ČR

 1. Tomas

  Není to o pohlaví otázka je jiná a zásadní . Opravdu 10 miliónů lidí což je například obyvatelstvo amerického Čikéga zda opravdu tato hrstka zoufalců potřebuje prezidenta armádu státní polici ministerstva výzkumné ústavy vojenskou a státní rozvědku vlastní soudní systém atd , když v tomto dotčeném městě v USA stačí starosta pár radních + městská policie . Není to takové to vyrábění funkcí jen pro větší díru do státní pokladny. Já to počítal a nebudu nudit co jsem do toho zahrnul , ale dle mého názoru tento skvělí demokratický stát jménem česká republika za dvacet let prošustroval celkem cca 20 biliard korun státních aktiv.Opravdu musíme pokračovat v nicnedělání a výrobě funkcí a placení zlodějských darmožravích úředníků .????

  1. kVítek

   Ano, o pohlaví nejde …

   Souhlasím, čím míň lidí bude dělat (státní) úředníky a čím méně se bude přerozdělovat, tím se budeme mít lépe …

   Jen to spočítejte a pošlete na vládu a poslancům 🙂

   1. Tomas

    Obávám se že ten výpočet mají a dokonce vědí že by to pomohlo jen o to prostě není zájem . Protože kdo by vyměnil milionové platy za skutečnou manažerskou práci , kde jakýkoliv omyl znamená krach firmy a vlastní bídu.Krást , lhát žít v pohodě bez jakékoliv zodpovědnosti je lehčí a příjemnější .

    1. kVítek

     Právě proto jim musíme dávat najevo, že sledujeme jejich práci a říkat, co si o ní myslíme … Třeba takový pan Karel, je to sympaťák, ale … zvedl ruku pro církevní restituce, jezdí na Bilderberg … takové drobnosti, na které si normální člověk ani nevzpomene.

  1. Tomas

   Njn , to je super jenže.

   1/ Nejde o to kdo dá nejmíň nebo nejvíc , ale kdo vyhraje.

   2/ Havel si nic platit nemusel .

   3/ Nemusela ani ona pokud by to byla opravdu výrazná osobnost

   A/ politicky

   B/ lidsky

   4/ Nevýrazní lidé v politice nevyhrávají .

   To je prostě tak že osobnost nejde koupit ani vymyslet jde ji jen zvýraznit nebo potlačit částečně .

   1. kVítek

    To byla taková zajímavost, potěšila mne účinnost nízkorozpočtových kandidátů.

    Jenom jestli jsme to za Havla nezaplatili všichni. U prostého lidu vzbudil naději na změnu a soudruzi u moci, zdrojů a informací jeli dál …

    1. Tomas

     1/ MNO co dodat ono to tak je jasně že jsme to zbaštili .

     2/ Tomu se říká ovládat masy . 🙂

     3/ Na druhou stranu to byla krásná nevědomost ten pocit že se o lidi chce někdo starat . viz. keci o lásce a pravdě .

     4/Jinak řečeno chybami se člověk učí .

 2. Peter

  Nevoľte nikoho každý kto chce moc ovládať masy nemôže byť dobrý človek a aj keby tak tomu časom prepadne, moc deformuje ľudskú myseľ a ten pocit ovládať. Ruky preč od toho každý musí mať svoju slobodnú vôľu a slobodné rozhodnutie, človek ešte nieje schopný vlády ostatným inak sa z toho stane katastrofa – vojny a otrokárstvo. Človek by sa najprv mal naučiť sebapoznaniu a práce na svojom duchu a potom až bude poznať seba tak aby si pred zrkadlom mohol povedať milujem seba a dokážem sa pozerať ostatným do oči bez toho aby som sa hambil že som nedal zo seba všetko čo som mohol až potom bude môcť druhých učiť a nie vládnuť im. Človek potrebuje učiteľa jedného sme si zabili a teraz musíme počkať na ďalšieho.

  1. kVítek

   Politika ukazuje stav uvědomění občanů. I po dvaceti letech … volí stejné lidi a věří stejným slibům. Žel mladí lidé si nepamatují, co se dělo v průběhu dvaceti let, neb byli mladí … a tak je volí taky.

   Já si ten druhý příchod Ježíše vysvětluji tak, že ten druhý Ježíš jsme my všichni, každý za sebe. Každý musí přijít sám k sobě a nečekat na spasitele …

   Smajlík pro dobrou náladu, jedeme dál … 🙂

 3. kVítek Autor příspěvku

  O čtyři roky později: Spletl jsem se, sluníčková Táňa nerozlišuje mezi uprchlíky, migranty a vetřelci. V tomto ohledu díky bohu za Zemana.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *