Prasečí chřipka a její tajemství

prasatka

Tento článek obsahuje můj subjektivní názor na dění kolem prasečí chřipky a slouží k zamyšlení. Uznávám, že je to velké sousto a pro mnoho lidí bude těžko stravitelné a těžko uvěřitelné. Ale co když na tom něco je …?

Chřipka a španělská chřipka

Chřipka (latinsky influenza, anglicky flu) je (prý) nakažlivé virové onemocnění, které postihuje převážně dýchací cesty (kašel, rýma). Příznaky chřipky jsou horečka, bolesti svalů, bolesti kloubů, bolest hlavy. Chřipka se často vyskytuje v epidemiích (neobvykle vysoký výskyt infekčního onemocnění). Virus existuje v několika typech s možností částečné proměny (mutace), což zhoršuje vznik odolnosti proti zasažení jeho jiným typem. Chřipka se obvykle přenáší kapénkovou nákazou. Proti nejčastějším typům chřipky lze (prý) použít očkování. Slova „(prý)“ jsem tam doplnil já, protože tomu moc nevěřím.

Španělská chřipka je označení chřipkové pandemie (epidemie velkého rozsahu zahrnující více států až celé kontinenty), která proběhla v letech 1918-1920. Počet obětí se odhaduje na 40 milionů. Největší počet mrtvých mělo Španělsko, odtud španělská chřipka.

Poprvé se zřejmě objevila již v roce 1915 a byla vyvolána virem chřipky A vepřů subtypu H1N1. V roce 1916 se patrně poprvé projevila ve větší míře, když v jednom z francouzských vojenských lazaretů byla zaznamenána epidemie hnisavé bronchitidy. O rok později se situace opakovala v jiném lazaretu, tentokrát britském. Kdo se z nešťastných vojáků nakazil, měl jen padesátiprocentní šanci na přežití. Vrcholu dosáhla chřipková pandemie na podzim roku 1918, což zcela jistě souviselo s ukončením bojů a postupnou demobilizací vojáků, kteří se jako nositelé viru vraceli do svých domovů. (Zdroj: 21stoleti.cz)

Jiný zdroj (cs.wikipedia.org) hovoří o tom, že španělská chřipka vznikla přenosem z ptáků.

Na scénu přichází prasečí chřipka

Lidská prasečí chřipka také patří k typu A/H1N1 a získala své pojmenování kvůli podobnosti (na genetické úrovni) s prasečí chřipkou. Virus obsahuje geny lidské, ptačí a prasečí chřipky. Objevila se v Mexiku v březnu roku 2009, odtud též mexická chřipka.

O prasečí chřipce a očkování už jsem jednou psal. Tehdy jsem ji považoval především za vsugerovanou nemoc. Lidé uvěří tomu, že existuje vysoce nakažlivá nemoc a vsugerují si ji. S odstupem času se na věc dívám i jinak …

Prasečí chřipka se šíří světem a spolu s ní konspirační teorie, z nichž některé říkají, že je to biologická zbraň, jejímž cílem je snížení světové populace. Jiná teorie říká, že biologická zbraň je očkování proti prasečí chřipce a jiná teorie říká, že očkování proti prasečí chřipce je přípravou na čipování lidí v rámci Nového Světového (ne)Řádu (NWO).

Dal jsem si dohromady dění kolem prasečí chřipky s tím, že považuji svět za absolutně spravedlivý, kde neexistují žádné náhody. Jestli se něco jeví jako náhoda anebo nespravedlivost, je to tím, že nevidíme Stvořiteli pod pokličku.

Je vůbec možné, aby někdo někoho nutil k očkování a označoval ho čipem a dával ho do karantény a zbavoval občanských práv a odebíral mu děti, pokud se nedá očkovat proti prasečí chřipce? Tak je to uvedené na videu slovenské televizní stanice JOJ ve dvanácté minutě (přečkat reklamu a pošoupnout do dvanácté minuty). Dopustí tohle Spravedlivý Bůh? A dopustí, aby „nevinní“ lidé umírali ve velkém na prasečí chřipku? Proč?

Pojďme se zamyslet nad silami, které hýbou světem. Jsou to peníze a deprese. Peníze vyrábějí podvodníci, kteří se neštítí ničeho, v obrovském množství je dávají do oběhu a tím znehodnocují práci všech, kteří toto privilegium nemají. I když se toto děje legálně, je to největší finanční podvod v dějinách lidstva. (Ne)Mocní tohoto světa dělají spekulativní transakce na finančních trzích, vymýšlejí pochybné finanční produkty a tím zadělávají na finanční krize. Buď z nevědomosti anebo schválně.

Vzpomínám si na poučku z občanské nauky na základní škole, že kapitalismus pravidelně prochází čtyřmi stádii. Krize, deprese, oživení a konjunktura. Krizi už tady máme. Přichází deprese. Jenže já nemyslím jen depresi hospodářskou, ale depku, depinu, depresi psychickou. Stav, kdy lidi nebaví žít a vlastně už ani žít nechtějí. Skutečně si myslím, že to se teď děje. Čím dál tím více lidí není na světě šťastných a nezažívají hezké pocity, netěší se ze života, ale jsou nespokojení, frustrovaní a nešťastní. Aniž by si to uvědomovali, volají po smrti. V duchu si říkají: „Nechci už žít v tomhle světě. To je hrůza, co se to děje.“

Svět, ve kterém žijeme, je svět energií. Pokud miliony lidí opakovaně vyšlou do světa myšlenku: „Nechci už žít v tomhle světě.“ Něco se stane. Znáte přeci knihu Tajemství od Rhondy Byrne. Funguje zákon přitažlivosti a vrací se nám to, co vysíláme do světa. Dokonce to funguje tak, že vysíláme myšlenky a vrací se nám hmota. Jako bychom měli tu moc, zhmotňovat věci. A my ji máme. Svými myšlenkami objednáváme z vesmírného systému a dostáváme to, o co jsme požádali. Řečeno zjednodušeně.

Co se asi tak může stát, když miliony lidí vyšlou do světa myšlenku: „Nechci už žít v tomhle světě“? Tyto myšlenky se zhmotní do podoby smrtící epidemie, v tomto případě prasečí chřipky. Tvrzení, že prasečí chřipka je zhmotněním přání lidstva, je odvážné. Obávám se ale, že uvnitř lidí, kteří budou umírat na prasečí chřipku, je touha odejít z tohoto světa. Vzpomeňme si na zraněné vojáky v lazaretech za první světové války. Komu z nich by se chtělo uzdravit se a jít znovu do válečného pekla?

Jako zajímavost uvedu, že druhá pandemie chřipkového viru H1N1 (Australská chřipka) byla v roce 1946, v období po konci druhé světové války.

Očkování proti prasečí chřipce

A co očkování? To je (podle mne) o tom, že někdo si chce nacpat kapsy dalšími penězi. Obchod se zdravím a se smrtí patří spolu s výše uvedeným bankovnictvím a finančnictvím k nejvýnosnějším obchodům. Státní zakázky na desítky milionů očkovacích dávek, o tom sní každá farmaceutická firma. Kvůli tomu stojí za to vyvolat mediální humbuk a strach. Ani tomu, že očkovací látku něčím nakazí, anebo budou očkovat přímo prasečí chřipku, bych se nedivil. Jsou schopní všeho. Jde jim o peníze a o moc. Není rozhodující, jestli lidé budou umírat na prasečí chřipku anebo na očkování proti ní. Ti, kterých se to týká, nemají kam utéct. Stane se jim podle jejich myšlenek, pokud je nezmění.

Naopak, pokud pochopím, že smrt přichází na objednávku a změním své myšlení, je mi celkem lhostejné, jestli budu očkovaný anebo nebudu. Přežiju to tak i tak.

Já osobně se očkovat nenechám a proti očkování budu bojovat. Kvůli tomu, že (ne)mocní tohoto světa s námi nehrají poctivou hru, jde jim o peníze a o moc. Své tělo jim k dispozici pro jejich zvrácené hrátky nedám. Moje tělo je chrám, ve kterém bydlí má duše, která přišla na Zem, aby se tu něco naučila a něco tu zažila.

Je na každém, jestli bude patřit k těm, kteří své znechucení životem dotáhnou až do stádia smrti a jako záminku k tomu použijí prasečí chřipku. Jestli se bude bát prasečí chřipky a bude věřit zprávám v médiích a vyhlášení lékařů, hygieniků, politiků …

Anebo jestli se bude radovat ze života, milovat svého partnera, děti a kočku a dělat něco užitečného. Podle toho, jaké myšlenky a pocity kdo zasadí, podle toho bude vypadat jeho sklizeň.

Uznávám, že tenhle článek je netradiční a chápu, že moha lidem může připadat, že autor není z toho světa anebo patří do blázince. Věřím, že kdo článek vezme za ten správný konec, začne se na humbuk kolem prasečí chřipky koukat jako na smutné divadlo, ve kterém jsou hlavními aktéry na jedné straně touha po moci a po penězích a na druhé straně touha nežít v takovémhle světě. A zároveň bude mít dobrý pocit, že v tom divadle nehraje, protože má na starosti důležitější věci. Radovat se, milovat se a tvořit 🙂

P.S. Až vás někdy napadne myšlenka: „Nechci už žít v tomhle světě.“ Tak dodejte, že chcete žít v lepším světě … a něco pro ten lepší svět udělejte.

6 komentářů u „Prasečí chřipka a její tajemství

    1. VíTeK

      Je lepší být zdravým „extremistou“ než nemocným občanem.

      Ještě zmíním teorii, že prasečí chřipka je proto, že se lidé chovají k prasatům (ve velkochovech) ošklivě.

      Anebo naivní teorie, že lidé se chovají jako „prasata“.

      Hezký den … 🙂

  1. Vlaďka Komlová

    Ahoj Vítku.

    Moc hezky jsi to napsal a ztotožňuji se s tvým názorem.

    Já jsem tento týden zaznamelala v ordinaci,že akce prasečí chřipka vypukla naplno.

    Zdravotní pojišťovny posílají obvodním lékařům seznamy lidí,kteří mají chronické problémy s průduškama a u těch,kteří mají ten nejhorší stupeň nemoci,chtějí očkovat.Já mám z toho pocit,jakoby se těch lidí chtěl někdo zbavit.Pro mě je to absolutní nesmysl ,dát člověku,který má podlomené zdraví ,do těla něco,co není vyzkoušené a ne jenom nemocnému ,ale i zdravému.

    Jsem ráda,že náš pan doktor mi řekl,že nechce mít s očkováním nic společného a že v našem zařízení se očkovat nebude,klobouk dolů,měla jsem z toho radost.

    Jedna moje známá dělala roky u farmaceutické firmy a řekla mi……Vlaďko,to je taková špína,já už tam dělat nemohu,to je do nebe volající,co se tam děje,to už musí někdo zastavit,chce se mi z toho zvracet.A ta známá je také zdravotní sestra a už tam nepracuje.

    Já z toho všeho nemám dobré pocity a jsem zásadně proti očkování.Pokud je toto vše něčí destruktivní plán,tak si moc přeji ,aby nevyšel.V mém okolí jsem se ještě nesetkala s člověkem,který se chce nechat očkovat,tak ať je nás většina. 🙂

    Vlaďka K.

    1. VíTeK

      Ahoj Vlaďko, děkuji za komentář. Mezi doktory je hodně rozumných lidí, co se očkování týká. Viz. třeba Milan Kubek, prezident České lékařské komory

      http://www.novinky.cz/domaci/180728-zdravotnici-se-brani-ockovani-proti-h1n1-nechteji-byt-pokusnymi-kraliky.html

      Ideální pacient pro doktora a farmaceutickou firmu je ten, který je stále nemocný a „potřebuje“ hodně vyšetření a léků. Zdravotní pojišťovny mají opačný zájem, proplácet co nejmíň výkonů a co nejmíň léků.

      Mějme se fajn, chřipce navzdory 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *