Dnes začne revoluce … když budete chtít

Venku je pod mrakem a nic zajímavého se neděje. Na nějakou revoluci to rozhodně nevypadá. Média nás krmí pořád tím samým. Jsme zhnusení politikou, nevíme, jestli se máme smát anebo už jen brečet.

Za všechno si můžeme sami …

Máte takové politiky, jaké si zasloužíme. A takové, jaké dovolíme, aby byli.

Dovolili jsme jim, aby se zabarikádovali v parlamentu za pětiprocentní hranici volitelnosti a oni to udělali. V posledních volbách přibližně pětina lidí volila malé strany a jejich volební hlasy přišly vniveč právě díky pětiprocentní hranici volitelnosti.

volby-cr-2010

Přátelé, lidé, občané, pojďme tuto barikádu zrušit. Právě my a právě dnes začněme.

Zaměřme se na hranici volitelnosti do parlamentu jako na hlavní bod společného boje.

Kapři si rybník sami nevypustí. Chtějme, aby hranice volitelnosti do parlamentu byla zmenšena na jednoho poslance, tedy na půl procenta. A chtějme jeden volební okrsek pro celou republiku, aby měly šanci i strany, s jedním kandidátem.

Až tuto barikádu zdoláme a lidé se přestanou bát volit malé strany, provětrá se parlament (poslanecká sněmovna). Nebojte se, že zavládne chaos, protože horší už to asi být nemůže.

Teď by si měl každý říct: Hmm, co pro to můžu udělat?

Pište!

Napište poslancům, co si o tom myslíte a jak vnímáte lidi, kteří se zabarikádovali v parlamentu a nikoho mezi sebe nespustí. Napište předsedům stran. Napište svým známým, aby napsali …

Hlavně se nedejte ukolébat, že se stejně nic nezmění, že to nemá cenu, že to nevyjde. Vyjde to!

Dnes začne revoluce … když budete chtít.

Do komentáře mi můžete napsat, komu napíšete anebo komu jste napsali …

Vítek P.

(Ještě si trošku přihřeju vlastní polívčičku. Jsem člen hnutí Poctivé peníze, které se staví proti vytváření peněz z ničeho a zadlužování (zotročování) států a občanů skrze úroky z těchto peněz. Jako alternativu prosazuji rozpouštění všech nově vyrobených peněz ve státním rozpočtu a o to nižší daně.)

8 komentářů u „Dnes začne revoluce … když budete chtít

 1. Tomáš Konopáč

  Náš stát má 10 milionů lidi stejný počet v USA má čikágo a je tam cca 80% emigrantů z Čech a Slovenska přitom jim stačí starosta a městská policie proč tu živíme 500 000 státních zaměstnanců. Otázkou je co je rybník a co kapři já tvrdím kapři sou Janouškové Klauz a podobně , ale i ty zmetci co sou v státním aparátu nám stačí 200 000 lidí v státních službách a je to ještě moc . Tam dou prachy do ouřadů .

  1. kVítek

   Souhlasím Tomáši, čím víc lidí bude něco užitečného dělat a čím míň lidí bude přerozdělovat, papírovat a bránit jim, tím se budeme mít lépe. Spálit polovinu předpisů, vyhlášek, zákonů a propustit polovinu úředníků … pro začátek. A hned by bylo líp.

 2. Tomas

  Kdo rozhodne koho propustit a kdo rozhodne co je potřeba a co škodí v rukou českých zákonodárců z toho vznikne jen další nečasovina. Jinak řečeno těch šmejdů se člověk nezbaví. A pokud jde o ty lidi co by měli z úřadů nastoupit do procesu produktivní práce obávám se že většina z nich jsou ve stavu naprosté psychické neschopnosti cokoliv vytvořit . Sou to odepsaní jedinci co neumí nic jiného než krást , brát úplatky a raději chcípnou hlady než by pracovali . Vím o tom už svoje dost často se setkávám s tímto úspěšným typem destruktivního salonního idiota ( ,, salonní idiot ,, viz. kategorizace typů lidských osobností přednáška doktor Koukolík doporučuji jeho přednášky jsou 100% super ) typu Josef Dobeš nebo Radek Jon . Demagogové a šmejdi první třídy . atd .

  1. kVítek

   Tome, nevidíte svět někdy moc černě?

   Nejjednodušším způsobem, jak rozhodnout, koho propustit, je loterie. Dělám si legraci, ale jen trochu. Když se chce, tak se cesta ke snížení byrokracie najde.

   Práce je kolem dosti, viz. článek o nepořádku v přírodě. Představte si, jak někdo, kdo "pracoval" s papíry, půjde uklízet psí hovínka a tak udělá pro svět něco užitečného.

   Hlavu vzhůru. I když svět nezměníme, můžeme změnit svou náladu … 🙂

   1. Tomas

    :)jj loterie to je to pravé . A veřejná pěkně do řady včetně vlády . A rovnou přidělit na lístečku náhodně dělnickou profesi . 🙂

    Takový zeďničení pro pana Paroubka například nebo pro Nečase práce typu čištění kanalizace . SUPR nápad .

   2. Pavel

    Práce je spousta.Ale ta práce musí vytvářet hodnoty.Kdo bude platit

    sbírání papírků,když je rozpočet vytunelován.Ne,jako v Latinské Americe.Družstva a zase družstva.V každém městě zemědělská(Kolínský

    česnek,jabka,družstva pro nezaměstnané s ubytovnami pro bezdomovce,

    kteří je budou zároveň hlídat)družstva,výrobní družstva,třeba v suterénech paneláků,nemusíme všechno dovážet z Číny.Chce to změnit

    myšlení lidí.Mám obavy,že tuto vizi dokáže splnit pouze KSČM,viz

    Dolejš a Mondragonské družstvo ULGOR,předání zkrachovalých podniků

    dělníkům jako v Argentině.

 3. Pavel

  V roce 1989 byl majetek státu 15 biliónů korun.Vše se rozkradlo a vytvořil se dluh 1,5 biliónu.Já jsem KSČ nenáviděl.KSČM není KSČ.

  Lumpové z KSČ odešli do ODS a jiných pravicových stran,protože KSČM

  nebyla u lizu.Víte,když Vás likviduje doktorská mafie pomocí agentury(za drzost,že se ze zoufalství léčíte sám)

  která zároveň řídí Ministerstvo vnitra(byl jsem s otrávenými léky

  na který jsem chtěl chemický rozbor seřván dementní,zkorumpovanou,zhnědlou PČR).Tady se potichu vyvražďuje Český národ(myslím ti s mozkem,zombie nechaj žít).Na závěr.Za prvé KSČM bude tento rozkradený stát chtít dát znovu dohromady.Občané nebudou umírat hlady.Pro zombie,30.000 hladových bezdomovců.

  No a většinu mít nebudou.Momentální vedení KSČM(Dolejš,který se inspiruje Latinskou Amerikou,ano je to světlo,nemusíme nic vymejšlet)libertariánské,neznámý to pojem pro fašistickou pravici.

  Více Ulož to,pod lékaři a NWO.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *